4.kapitola

4. srpna 2014 v 0:01 | Hope |  I'm crazy for you and you don't have a clue
jop, taky zírám, že jsem tu kapitolu dopsala, ale když já chtěla udělat radost Šílenýmu =o)
musím uznat, že se mi ta kapitola celkem líbí, tak snad nebudu jediná ;o)


Vymklo se to kontrole. Věděla to Holly a věděl to Blake. Spali spolu už několik týdnů, ale jejich vášeň i touha byla stále stejná. Důkazem toho byl i fakt, že spolu nemohli být víc než deset minut o samotě, aniž by ze sebe nestrhali oblečení. Už se to ani nesnažili před nikým tajit. Když se vrátili od jejího otce, bylo to divné, ani jeden nevěděl, jak se chovat. Původně nechtěli, aby o nich někdo věděl, jenže o dva dny později se Catherine vrátila domů dřív. Jejich vztah přijala naprosto normálně, ale i přesto se oběma ulevilo, když se Blake konečně přestěhoval do vlastního bytu, kde se mohli scházet, a nemuset se bát o své soukromí.

A tak teď Holly seděla se zkříženýma nohama na posteli v jeho ložnici a snažila se učit, zatímco z koupelny k ní doléhal zvuk puštěné sprchy spolu s Blakeovým zpěvem. Musela sice vynaložit spoustu úsilí, aby se dokázala soustředit na psychologii, ale dařilo se jí to. Mohla za to děkovat pouze faktu, že nebyl ve stejné místnosti.

Zpěv se změnil v pobrukování, zvuk kapek vody dopadajících na dlaždice ustal. Holly věděla, co to znamená, ale pokusila se to ignorovat. S hlubokým nádechem otočila stránku učebnice.

Když Blake o několik okamžiků později vešel do ložnice, naklonil se k ní a políbil ji na krk.

Vydala zvuk, který se dal přirovnat ke slastnému zavrnění a přivřela oči. "S tímhle musíš přestat," zamumlala nepříliš přesvědčivě.

Usmál se. "S čím?" zajímal se a spojil své rty s jejími.

Krátce se zasmála. "S tímhle," vydechla. "Potřebuju se učit a to prostě nejde, když se tady promenáduješ jenom v ručníku," šeptala, ale z jejího hlasu nezaznívala ani špetka rozhodnosti, což jen posílilo Blakeovu touhu. "Nebo mě líbáš," pokusila se o poslední námitku.

"Ale tobě se to líbí," prohodil zastřeným hlasem, sebral jí knihu z rukou, odhodil ji stranou a naklonil se nad ní.

"Ale mně se to líbí," ujistila ho.

***

Leželi nazí v posteli. Blake si hrál s Hollyinými vlasy, když si povzdechla a zavrtěla se, aby se od něj odtáhla a mohla vstát.

Nesouhlasně zabručel. "Zůstaň v posteli."

Nenadšeně zavrtěla hlavou. "Nemůžu. Musím se učit." Natáhla se k němu a políbila ho, jako kdyby ho tím snad chtěla umlčet od dalších protestů, které však přišly téměř okamžitě.

"Umíš to. Navíc sex posiluje paměť, takže se vlastně učíš tím, že jsi v posteli." Přitáhl si ji blíž, aby ji mohl líbat na krku a klíční kosti.

Přerývaně se nadechla, když jí dlaní přejel po boku. "A tohle ses dozvěděl kde?"

Něco nesrozumitelně zamumlal a políbil ji na rty.

"Blakeu," promluvila, jakmile popadla znovu dech, "nemůžu spoléhat na náhodu nebo na nějakou prapodivnou teorii o sexu a paměti," snažila se protestovat, ale bylo to pro ni těžké, jelikož se chtěla nechat unést a až do vyčerpání se s ním milovat.

Jeho ruce ustaly v pohybu, přestal ji líbat a trochu se odtáhl, aby se jí mohl podívat do očí. "Můžeme to alespoň vyzkoušet," navrhl s úsměvem a rošťáckým výrazem.

Několik vteřin na něj beze slova hleděla než si poraženecky povzdechla. "Fajn. Ale já budu ta, která si bude klást podmínky."

"Páni! Ty si chceš klást podmínky! Já nevěděl, že máš ráda velení." Pobaveně na ni mrkl.

Přaštila ho do ramene. "Tak jsem to nemyslela a ty to víš!" Nemohla se ubránit smíchu. "Ber to vážně. Pokud mám všechno riskovat, tak to bude za mých podmínek."

Trhnul rameny. "Dobrá. Jaké jsou tedy ty tvé podmínky?" zajímal se, než se k ní znovu sklonil, aby mohl zlíbat každičký centimetr těla, jehož se nedokázal nabažit.

"Ať už ta zkouška dopadne jakkoliv, tak spolu do konce zkouškového nebudeme spát," vychrlila ze sebe rychle, aby neztratila odvahu svůj šílený plán zrealizovat. Bylo jí totiž jasné, že k Blakeovi začíná něco cítit, ale bála se, že pro něj je to pouze sex. Nemohla si zkrátka dovolit riskovat všechno kvůli obyčejnému románku a to ani kvůli chlapovi, jakým byl Blake.

Jakmile ta slova vypustila z úst, okamžitě přestal a jediné, na co se zmohl, bylo ohromené zírání. "Cože? To nemyslíš vážně! Já myslel, že tě sex se mnou baví."

Krátce se zasmála. "To baví, ale trvám na tom. Pokud tu zkoušku zítra udělám, tak si chci ověřit, že jsi měl pravdu tím, že s tebou před dalšíma zkouškama spát nebudu. A pokud pravdu nemáš, tak to pro tebe bude takový trest." Pokrčila rameny a sama se divila, jak snadno se jí lže.

Zamračil se. "Trest to pro mě bude tak jako tak," prohodil s úšklebkem.

Povzdechla si. "Nebude."

"Nebude?" Pochybovačně se na ni zahleděl. "To by mě tedy zajímalo."

Zhluboka se nadechla. "Pokud spolu nebudeme spát, tak alespoň zjistíme, jestli je mezi náma jenom sex nebo jestli by to mohlo být dlouhodobější," trhla rameny.

Jeho výraz se náhle změnil, v modrých očích se mu zračila zvědavost. "Myslíš to vážně?"

"Myslím," ujistila ho vážně. Nebyla překvapená, že o tom pochybuje, protože se doteď vyhýbala všemu, co by byť vzdáleně přípomínalo vztah.

V očích se mu šibalsky zablýsklo. "Tak fajn. Bude to, jak chceš," ujistil ji, než ji znovu vášnivě políbil.

***

Následující odpoledne se Holly mračila na svůj odraz v zrcadle, když se vrátila po zkoušce domů. Byla ráda, že její spolubydlící v bytě nejsou, protože nechtěla vysvětlovat, proč se tváří jako kakabus, když zkouška dopadla skvěle. A nechtěla čelit ani Blakeovi, který by jí zopakoval, že sex má skvělý účinek na paměť.

Věnovala sama sobě poslední zamračený pohled, než vytáhla telefon a vytočila Blakeovo číslo. Nemusela čekat dlouho, protože to zvedl hned po prvním zazvonění.

"No, konečně! Proč jsi mi nezavolala rovnou? Chtěl jsem tě vzít na oběd. Na oslavu."

"Není co slavit," prohodila neutrálním tónem.

Nemusela ho ani vidět, aby poznala, že je zmatený, když promluvil: "Není? Tys tu zkoušku nedala?"

Povzdechla si. "Dala."

"V tom případě to nechápu," zarazil se a slyšela, jak zaskočeně vydechl a ztišil hlas: "To nemyslíš vážně! Ty budeš trvat na té pitomosti, se kterou jsem včera souhlasil jenom proto, abych tě uklidnil? Sakra, Holly!"

Pokrčila rameny, jako kdyby ji snad mohl vidět. "Já tě varovala. Žádný sex do konce zkouškového."

Než jí Blake odpověděl, zaslechla v pozadí hovor. "Hele, teď musím jít, ale promluvíme si o tom večer."


"Já tam nebudu," zašeptala, když telefon oněměl. Odhodila ho vztekle na postel a začala přecházet z jedné strany pokoje na druhou. Věděla, že kdyby chtěla, tak můžou tu jejich malou dohodu zrušit - Blakeovi by to rozhodně nevadilo -, jenže problém byl v tom, že ona nechtěla. Pravdou ale zůstávalo, že na něm byla závislá. Byl pro ni drogou, něčím, bez čeho zkrátka nemohla být příliš dlouho. Nahlas zaklela, když si to připustila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 4. srpna 2014 v 0:22 | Reagovat

naposled v listopadu, no já padnu! ale to snad nemyslíš vážně, po takový době jen kapitola k nakrknuti? hihí, i když je fakt, že Blally jsou nakrklý asi víc než já :D to je tak vtipný :D
POKRÁČKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! takhle to nesmíš nechat víc než tři dny! šup, šup

2 Nicol Nicol | 4. srpna 2014 v 13:03 | Reagovat

skvelá kapitola hoci som si musela prečitať aj prechodziu aby som vedela co sa deje :D :D :D ale tesim s ana pokracovanie :D :D

3 Maysie Maysie | 7. srpna 2014 v 18:23 | Reagovat

Jee proč to dělá?:D má bejt šťastná a nekomplikovat to :D

4 Gigi Gigi | Web | 16. srpna 2014 v 22:55 | Reagovat

Haha, takoví náruživí na začátku a pak najednou buch a utrum :D Jsem zvědavá, jak dlouho to Holly vydrží (ale já to vím,chacha,ale nebudu spoileřit :D). Sice víceméně kapitola strávená v posteli, ale je chvályhodné,žes je nechala dělat i něco jiného :D jako třeba mluvit...jelikož tihle dva si to opravdu potřebují vše vyříkat :). Každopádně se mi ti dva jako pár moc líbí, akorát Holly by mohla být trochu více od rány! A dobře jsi to ukončila - moment rozpolcenosti, I like it :D ...a na závěr ti řeknu ještě tohle - tddddddd tddddddd BATMAAAAAAAAAAAAAAAN :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama