Tolik ji miluješ

3. dubna 2014 v 8:25 | Hope
jde o můj úplně první překlad (se kterým mi musela pomoct v jedné chvíli Gigi, protože jsem byla vážně bezradná)
povídka se v angličtině jmenuje You're so in love with her a najít ji můžete tady...jde o fanfikci na seriál Agents of S.H.I.EL.D., což spoustě z vás stejně nic neřekne, ale nevadí =o) hrozně se mi ta povídka líbila a není dlouhá (v angličtině má 454 slov, v češtině 379), tak jsem si řekla, že to zkusím přeložit


"Tolik mě miluješ."
"Mhm. Říkej si to, zelenáči," vysmíval se Ward.
Byli v nákladním prostoru, trénovali. Zatímco obaloval1 její ruce, Ward držel její prsty o trochu déle než bylo nutné. A samozřejmě, ona si to uvědomovala.
-
"Tolik mě miluješ."
"Znovu ne," zasténal Ward.
Byli v obýváku, čekali na dobrý film na velké obrazovce. Seděl trochu blíž než bylo nutné. A samozřejmě, ona si to uvědomovala.
-
"Tolik mě miluješ."
"Skye, prosím," odpověděl Ward.
Byli v kuchyni, čekali na ostatní k večeři. Požádal ji, aby se při krájení cibule postavila vedle něj. Nutilo ji to plakat a on palcem utíral její slzy. Držel její obličej trochu déle než bylo nutné. A samozřejmě, ona si to uvědomovala.
-
"Tolik mě miluješ."
"Dobře, tohle musí přestat," smál se Ward.
Byli v kontrolní místnosti, čekali na celý tým. Dostala ránu2, když zapojovala počítač a vmžiku stál vedle ní. Líbal její prsty o něco důvěrněji než bylo nutné. A samozřejmě, ona si to uvědomovala.
-
"Tolik mě miluješ."
"Vážně teď?" usmál se Ward.
Běhali kolem Autobusu kvůli hbitosti. Skye klopýtla a on ji chytil za pas. Držel ji a hleděl do jejích očí o trochu déle než bylo nutné. A samozřejmě, ona si to uvědomovala.
-
"Tolik mě miluješ."
"Dokonce i na pokraji smrti mě dokážeš provokovat," řekl panikařící Ward.
Běželi do malého Autobusu pro vyzdvižení a držel ji v náruči, protože byla postřelena. Posadil ji na zadní sedadlo, ale stále ji držel trochu blíž než bylo nutné. A samozřejmě, ona si to uvědomovala.
-
"Tolik ji miluješ."
"Lidi, prosím," řekl horečně přecházející Ward.
Všichni byli před laboratoří, kde se Jemma věnovala tomu, co Skye potřebovala. Fitz řekl, že on a Jemma si všimli, jak při boji zblízka drží Skye trochu blíž než je nutné. May řekla, že si všimla, jak Ward chrání Skye v terénu trochu víc než je nutné. Coulson řekl, že si všiml, jak Ward hledí na Skye trochu víc láskyplně než je nutné. Samozřejmě, všichni si to teď uvědomovali.
-
"Tolik tě miluju," připustil, když ji držel za ruku. Stále byla v nemocničním pokoji v Autobuse, zotavující se z nedávného osudného postřelení.
"Já jsem to věděla," ušklíbla se Skye.
Žádné další popírání, žádné další schovávání, žádné další lhaní, řekl sám sobě. Tak ji políbil a ona mu polibek opětovala.
---
1 Obaloval jí ruce něčím, co jí ochrání prsty, až bude pěstma mlátit do boxovacího pytle. Určitě všichni víte, co myslím.
2 V původním textu je spojení grounds herself, což znamená uzemnit se (ve spojení s elektřinou), ale s Gigi jsme se shodly, že v celkovém kontextu toho "odstavce", se použije spíš to, co jsem napsala, i když to není přesné...ani náhodou.
Autobus je letadlo, hodně cool letadlo S.H.I.ELD.u...nebo tedy spíš Coulsona (jop, kdo viděl Avengers, tak si správně přiřadil jméno k filmovému agentovi). =o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maysie Maysie | 3. dubna 2014 v 12:27 | Reagovat

To bylo hezké :))

2 Šílenej Šílenej | Web | 3. dubna 2014 v 23:33 | Reagovat

pěkně!

3 Bičik Bičik | Web | 3. dubna 2014 v 23:44 | Reagovat

tak Shield kdovíjak dlouho ignoruju, ale tenhle páreček se mi líbil od samýho začátku, Ward by se měl rychle vyjádřit jako tady :D

4 Hope Hope | Web | 4. dubna 2014 v 14:05 | Reagovat

[3]: já myslím, že oni dva jsou pro sebe jako stvoření (i když si nemyslím, že by si měli vyznávat lásku, to mi ani k jednomu zkrátka nesedí) a upřímně doufám, že se vyjádří do konce řady :-D

5 Angie Angie | Web | 6. dubna 2014 v 21:25 | Reagovat

Bylo to skvělé. Hrozně se mi líbilo to opakování stejných vět, vždycky jsem na to už čekala:D

Pokud jde o agenty, tak seriál znám jen z anotace, neviděla jsem ho. Přemýšlela jsem, jestli se do něj pustit, Avengers a komiksové hrdiny miluju a S.H.I.E.L.D. je jejich neoddělitelná součást. Uvidím, možná o prázdninách.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama