Svést ho 2/2

9. dubna 2014 v 14:23 | Hope |  Svést ho
blog prostě tvrdí, že povídka, která má necelé čtyři stránky má víc než 4000 znaků...zvláštní, že se mi kolikrát povede zveřejnit povídku o osmi stranách v jednom článku...Skye se otočila ke stolu pro klíč. Když šla k Wardovi, mohla vidět, jak vrtí hlavou a dívá se dolů. "Budeš moje smrt, Skye," pronesl, když vzhlédl ke Skye stojící před ním.

"Já vím, ale stejně se budeme pořád milovat." Znovu šla blíž k němu a předklonila se, aby ho odpoutala.

"Proč ses zase oblíkla, zlato?" Usmál se na ni Ward, když se snažila odemknout želízka.

"Doufala jsem, že tentokrát to budeš ty, kdo mě svleče," zašeptala, když mu sundala pouta. Odhodila je spolu s klíčem na stůl než se opět podívala na Warda.

"Říkáš si o problémy," řekl Ward, když ji zvedl a přišpendlil ke zdi. Skye obtočila své nohy kolem jeho pasu a paže kolem krku než odpověděla: "Potrestej mě."

Ward se zmocnil jejích rtů a vášnivě ji políbil. Zasténal, když Skye vjela prsty do jeho vlasů. Přenesl ji na druhou stranu místnosti a posadil na stůl, aniž by přerušil jejich polibek. Sundal její bundu, líbal ji na krk, zatímco stahoval její džíny. Zatlačil ji na stůl a vylezl nahoru, takže byl nad ní. Líbal ji na klíční kost, když roztrhl její tričko.

"Grante!" zvolala Skye, když slyšela zvuk trhající se látky. "To bylo moje oblíbené!"

"Promiň. Seženu ti nové, zlato." Ward se uchechtnul, když opět spojila své rty s jeho. Rukama přejížděl po celém jejím těle než ho přinutila, aby si lehl na záda. Když byla Skye nahoře, pohlédl na ni, usmívala se na něj. "Bože, tak moc tě miluju!" vyhrkl Ward, zatímco si přitáhl Skye blíž, hladově ji líbal. Odtáhla se od něj a svůdně se usmála. "Taky tě miluju, zlato." Potom rotrhla jeho košili. Ward se zasmál. "Je to zábava, co?"

"Mlč," odpověděla Skye líbající ho od břicha nahoru, pak se setkala s jeho rty. Ward se zvedl ze stolu, držel Skye, která opět omotala své nohy kolem jeho pasu, v náručí. Došel ke dveřím, aniž by přerušil jejich vášnivý polibek. "Otevři dveře, zlato," zamumlal proti jejím rtům. Poté, co mu vyhověla, ho začala znovu líbat.

Zatímco šli dolů chodbou, Skye se odtáhla a položila bradu na jeho rameno. Lapala po dechu. "Moje postel nebo tvoje?"

"Moje," zašeptal, políbil Skye zezadu na krk, čímž ji přiměl zasténat.

Položil ji na postel, potom se otočil, aby zamknul dveře. Když se otočil zpátky, viděl, že Skye už se zbavila šatů, tak si sundal kalhoty a ponořil se do ní, Skye vykřikla. "Miluju tě," řekli oba těsně předtím než se vášnivě políbili.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 13. dubna 2014 v 21:44 | Reagovat

zdržuju se komentáře :D :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama