Svést ho 1/2

9. dubna 2014 v 14:15 | Hope |  Svést ho
původně jsem sem tenhle překlad vůbec dávat nechtěla, protože ač se mi ten nápad hodně líbí, tak překlad je divný...a to i po tom, co jsem to zkontrolovala...ale snad alespoň někoho potěší =o)
brzy se snad dočkáte dalšího překladu...bude to tentokrát povídka o šesti (alespoň myslím, že jich je šest) kapitolách, kterou chce Šílenej =o)
povídka se v originále jmenuje Seduce Him a najít ji můžete tady...


"Prostě mi polož otázku, Skye. Prosím!" žádal Ward vzhlížející k škádlivě se usmívající Skye.

Dnes Coulson požádal Warda, aby se Skye trénovali její mentální schopnosti. Chtěl po Wardovi, aby hrál zločince, takže byl připoutaný k židli. A Skye si měla hrát na vyšetřovatele, protože Coulson chtěl vědět, jak Skye zlomí svou oběť. Měli to za úkol, dokud Skye nedostane své odpovědi, zatímco tým je sleduje z kontrolní místnosti, slyší všechno co řeknou a naopak. Byli ve vyslýchací místnosti jenom dvacet minut a přesto už Skye dokázala zlomit jeho vzdor. Nejdříve bylo pro Skye těžké dostat z něj odpovědi na své otázky. Ale po pár chvílích uvažování přišla konečně s jedinečným řešením. Svést ho. Bylo to dvacet minut, kdy Skye seděla na stole před Wardem nebo přejížděla rty přes jeho, aniž by se dotkly, nebo se ho dotýkala po celém jeho těle. Svůdně šeptala Wardovi do ucha spoustu slov zlobivých holek. A všechno, co mohl dělat, bylo vrtět se a úpět. Chtěl se jí dotknout, políbit ji, přispěndlit ji ke zdi a pomilovat se s ní. Ale od chvíle, co byl připoutaný k židli, mohl jedině rudnout vzteky a dívat se dolů, aby se vyhnul jejímu škádlivému pohledu a svůdnému úsměvu.

"Proč tolik spěcháte, agente Warde?" popichovala ho, přecházela za ním a rukama mu přejížděla po hrudníku.

"Protože!" vykřikl Ward. 'Zatracená pouta!' Pomyslel si, znovu se z nich pokusil dostat vytáhnutím rukou. Ale nepovolila.

"Jsem si jistá, že mám tolik času, kolik potřebuju. Správně, Fitz-Simmonsová?" Šeptala, když pokračovala dolů po jeho krku. Zamrazilo ho, když ucítil její horký dech.

"Ano. Ano, máš," ozvali se z reproduktorů Fitz-Simmonsová.

"Vidíš?" provokovala ho Skye, když měla své rty těsně u jeho a pak se rychle odtáhla, aby ji Ward nemohl políbit.

"Pane! Prosím!" naléhavě žádal Ward Coulsona přes interkom. Ale jedinou odpovědí mu byl záchvat smíchu. "Pane?"

"Ach," Coulson se přestal smát. "Ano, agente Warde?"

"Vy si to užíváte, že, pane?"

"Abych pravdu řekl ano."

"Mayová?" zkusil to znovu.

"Nechápejte mě špatně, agente Warde. Pomohla bych vám, ale ráda slyším lidi vykrucovat se a prosit," Mayová potlačovala smích.

"Kruci," šeptl Ward. "Ty ne."

Skye trochu odtáhla stůl, aby udělala mezi ním a Wardem místo. Vytáhla se na něj a s nohama mírně od sebe se posadila tváří v tvář Wardovi. Ten se pokusil znovu zatáhnout za želízka, ale nic se nestalo. Skye se zasmála a naklonila se dopředu s dlaněmi na jeho ramenou. "Zlato. Neubliž si," škádlila ho.

"Bože, Skye!" vykřikl. Naklonil se, aby ji políbil, ale rychle se odtáhla sedící vzpřímeně na stole. "Jenom jeden polibek, zlato. Prosím!"

"Nelíbáte člověka, který vás vyslýchá, agente Warde," ušklíbla se. Zkřížila si paže na hrudníku, zatímco chodidlem přejížděla po jeho kolenou. Ještě jednou zatáhl za pouta, ale stále nepovolila. Vzhlédl, aby viděl, jak se na něj Skye usmívá.

"Ale my spolu chodíme, proboha!"

"Vážně? Má pravdu, ÁCéčko?" zajímala se s pohledem upřeným na kameru v rohu na zdi. Pokračovala v mnutí jeho kolenou, užívající si zvuk Wardova sténání.

"Ne, nemá. Agente Warde, Skye je právě teď vyšetřovatel. Chodit s vámi bude zase po tomhle."

"Ale, pane-"

"Žádná ale, agente Warde," odpověděla Mayová. Zcela zřejmě si to užívala. "Prosím, pokračuj, Skye," uchechtla se.

"Jedna pusa?" Skye se podívala dolů na Warda, který na ni špulil rty.

"Ano. Prosím!" odpověděl, snažící se opět vytáhnout ruce z pout.

"To není hezké, zlato. Kolikrát tě takhle drželi? A když tě vyslýchá hezká holka, tak po ní chceš, aby tě políbila?" škádlila ho s povytaženým obočím.

"No tak, Skye," žadonil s prosebným pohledem. "Jenom jednu pusu. Miláčku, prosím."

Skye se předklonila, aby ho políbila, Ward se předklonil taky. Ale Skye se rychle odtáhla a seskočila ze stolu. "Ne-e, agente Warde. Ne dokud mi nedáte odpovědi," řekla, zatímco vracela stůl na své místo, třásla hlavou. Posadila se proti němu, sepjala ruce na stole a předklonila se, takže mohl vidět rýhu mezi jejími ňadry.

"Sakra," zakřičel Ward, když se zase opřel. "Ty jsi taková provokatérka, víš to, že jo?"

"Jo. A stejně mě budeš milovat."

"Nehodlám ti říct informaci sedmé úrovně. Podléhá to utajení," řekl pevně, zapřel se, aby seděl rovně a profesionálně.

"Dobře tedy," odpověděla Skye. Sundala si bundu, čímž odhalila svá nahá ramena. Na sobě měla pouze tričko bez ramínek s hlubokým výstřihem do V. Znovu se předklonila a pokračovala. "Hádám, že budeme prostě pokračovat." Ward si nemohl pomoct, podíval se dolů na její prsta, znovu zatahal za pouta, ale nic se nestalo.

"Co je Delta 88?" Skye se postavila a přešla za Warda.

"Klasifikováno pouze pro úroveň sedm a výš," odpověděl Ward pevně.

"Vážně?" Skye vjela rukama do Wardových vlasů a probírala se jimi, nutila ho úpět a zavřít oči. Sklonila se a zašeptala mu do ucha: "Co je Delta 88?"

Ward sténal, protože si nemohl pomoct, když cítil její prsty ve svých vlasech. Stále měl zavřené oči a odpověděl: "Delta 88 je-"

Z reproduktorů ho přerušil Coulsonův hlas: "Bod pro Skye. Soustřeďte se, agente Warde!"

"Ano, pane," nervózně polkl. Skye stála vedle jeho židle, sklonila se a pošeptala mu: "Děkuji, miláčku." Několik vteřin setrvala, dýchala mu do ucha a pak se odtáhla.

"Co takhle Případ D871P, agente Warde?" Pokračovala, obešla stůl, aby se opět posadila na svou židli.

"Klasifikováno pouze pro úroveň sedm a výš," odpověděl Ward opět pevně s očima upřenýma do jejích.

"Nemyslím si," zasmála se. Postavila se a sundala si kalhoty, aby odhalila sukni pod nimi. Došla vedle Warda, takže mohl vidět její dlouhé nohy. Jakmile se podíval dolů na její nohy, mohl cítit pot stékající mu po čele. Vzhlédl, viděl Skye, jak si kříží paže na prsou a usmívá se na něj.

"Případ...Případ D8...," zakoktal se, když se znovu podíval dolů na její nohy. Rychle vzhlédl a pevně pokračoval: "Případ D871P podléhá utajení úrovně sedm a výš."

"Ne, nepodléhá," popichovala ho. Odtsrčila stůl a stoupla si před něj. Předklonila se, ruce na Wardových stehnech, hleděla mu zpříma do očí a zeptala se: "Co je Případ D871P?"

Ward měl perfektní výhled na její výstřih, zíral na její prsa, nemohl si pomoct, než zadrmolil: "Případ D871P je o skupině-"

"Dva body pro Skye," slyšeli z reproduktorů Coulsonův hlas. "Nenechte se zlomit krásnou holkou, Warde."

"Jedno další uklouznutí v příštích pěti minutách a jste vyřízený, agente Warde," řekla Mayová.

Skye se znovu předklonila, aby mu pošeptala do ucha: "Díky, miláčku." Napřímila se a přešla za něj. "Můžeš mi říct Budapešti?"

"Jsem si zatraceně jistý, že o tom ti neřeknu. Nemůžeš udělat nic, co by mě přimělo ti říct takhle utajovanou informaci."

"Jste si tím jistý, agente Warde?" dráždila ho Skye. Odtáhla stůl ještě dál a opět se postavila před něj. Sundala si tričko, čímž odhalila, že sukně byla jen spodní částí šatů bez ramínek. Odhodila tričko přes místnost a šla blíž k němu. Ve chvíli, kdy spatřil svou přítelkyni v tak krátkých a těsných šatech, spadla Wardovi brada.

"Je vyřízený," šlyšeli mumlat Fitze v reproduktorech.

"Skye je v tomhle dobrá," odpověděla Simmonsová.

"Zavřete pusu, agente Warde." Skye mu zvedla bradu a přinutila ho podívat se jí do očí. "Budapešť. Hned," řekla pevně.

"Ne."

"Hned."

"Ne. Budapešť je klasifikovaná pro úroveň sedm a výš," odpověděl Ward, odtáhl se od Skyeiny ruky a podíval se stranou.

"Nechtěla jsem to dělat, agente Warde. Ale vy jste mě k tomu donutil." Skye se na něj obkročmo posadila. Uchopila jeho obličej do dlaní a přiměla ho se na ni podívat. Překlonila se a jen centimetry před jeho obličejem znovu odhodlaně pokračovala: "Co je Budapešť, agente Warde?"

Ward cítil jak mu srdce bije jako o závod. Mohl cítit krev proudící mu ve tvářích, jak Skye držela jeho obličej v dlaních. Zavřel oči, aby se vyhnul těm jejím hnědým a řekl: "Pouze úroveň sedm a výš."

"Otevři oči, miláčku," zašeptala Skye. Když to udělal, viděl, že je k němu nakloněná blíž a cítil její dlaně přejíždějící mu po hrudníku. Minula jeho rty a políbila ho na ucho, než zašeptala: "Řekněte mi o Budapešti, agente Warde."

"Mr-Mrzí mě to. Je to...je to tajné," odpověděl, když se Skye odtáhla od jeho ucha.

"Z těch klasifikací začínám být unavená," zakňourala. Znovu se sklonila, sevřela jeho obličej v dlaních a odstrčila ho od sebe. "Řekněte mi o Budapešti, agente Warde," ptala se svůdně, zatímco si jazykem přejížděla po rtech.

"Budapešť je kód-" začal mumlat Ward, ale byl ještě jednou přerušen Coulsonovým hlasem z reproduktorů. "Teď už byste byl nejspíš mrtvý, agente Warde, pokud by vás Skye vyslýchala opravdu. Dobrá práce, Skye."

"Říkala jsem ti, že v tomhle bude skvělá," ozvala se Mayová.

"Dobře odvedená práce, Skye," pokřikovalinadšeně Fitz-Simmonsová.

"Díky, lidi," odpověděla Skye, když se zvedala z Wardova klína a znovu si oblékla triko, černé džíny a bundu.

"Klíč k Wardovým poutům je v šuplíku stolu," informovala Skye Mayová.

"Vypneme kameru, mikrofon i reproduktory," chechtal se Fitz a oni mohli slyšet zmáčknutí několika tlačítek.
---
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 13. dubna 2014 v 21:41 | Reagovat

chudák typickej chlap :D i když Ward by toho měl vydržet mnooooooooooohem víc :D

2 Katka Katka | Web | 19. dubna 2014 v 22:27 | Reagovat

Wow, vůbec by mě nenapadlo, že i na českém webu už najdu nějaké povídky k SHIELDU a navíc ještě k mému oblíbenému páru :D.
Super, moc děkuju za překlad, určitě si přečtu i další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama