Duben 2014

Mise

27. dubna 2014 v 16:19 | Hope
další AoS ff...původně jsem tuhle povídku vůbec nechtěla psát, ale Šílenej by mi to asi neodpustila, takže jsem napsala tohle...Šílenýho požadavek byl jasný: udělat z Warda good guye...za název moc děkuji Šílenýmu =o)
nejsem s tím tak úplně spokojená protože jsem s tímhle chtěla počkat až na konec první série, aby mi to sedělo s dějem seriálu...takhle to možná sedět nebud, i když je tam pořád naděje, protože teprve ve 22.epizodě se máme dozvědět, komu je Grant Ward loajální, takže já se jdu modlit, aby to dopadlo tak, jak si spousta fanoušků (mě nevyjímaje!) přeje =o)
povídku jsem zase původně napsala v angličtině a do češtiny ji přeložila, takže se mi v angličtině líbí víc =o)

1.kapitola

21. dubna 2014 v 23:13 | Hope |  Šťastné rodiny/Happy Families
takže tohle je první kapitolová povídka, kterou překládám...hrozně se mi líbila, i když těm, co znají Agents of S.H.I.E.L.D. bude ze začátku nejspíš připadat divná...ale můžu vás ujistit, že se časem všechno vysvětlí ;o)
povídka se v angličtině jmenuje Happy Families a přečíst si ji můžete tady
***
info: Na první pohled se zdá, že Skye a Grant Wardovi mají perfektní život. Mají čtyři krásné děti, dům (který je příliš malý) v dobré části města a dobré, spolehlivé práce ve stejné škole, jakou navštěvují jejich děti - Akademii Shield. Také tvoří skvělý pár, což přijde spoustě lidí zatraceně podezřelé. Určitě ničí život nemůže být TAK úžasný. Musí být něco, co ti dva skrývají.
***

Agents of S.H.I.E.L.D. FanFiction

19. dubna 2014 v 1:13 | Hope
povídek k Agents of S.H.I.E.L.D. mi taky přibývá, takže tady je další rozcestník...

překlady

19. dubna 2014 v 1:05 | Hope |  překlady
protože pomalu přibývají, tak jsem se rozhodla jim udělat rozcestník

Věřit

18. dubna 2014 v 21:15 | Hope
tenhle nápad jsem dostala ve středu během toho, co jsem sledovala nejnovější epizodu Agents of S.H.I.E.L.D. (jo, já ten seriál miluju!)
tu povídku jsem první napsala v angličtině a až potom přeložila, takže se mi povídka víc líbí v angličtině =oD

Skrýt své city

14. dubna 2014 v 17:21 | Hope
tak jo, tohle je moje první (a dost možná i poslední) Agents of S.H.I.E.L.D. fanfikce...pokud by si to chtěl přečíst někdo, kdo to nesleduje, ale chce nebo sleduje, ale ještě neviděl posledních asi pět dílů, tak upozorňuji, že to obsahuje spoilery!
ráda bych tuhle povídku věnovala Šílenýmu =o) takový opožděný (hodně opožděný!) dárek k narozeninám =o) snad tě ten konec nadchne stejně jako začátek ;o)

Svést ho 2/2

9. dubna 2014 v 14:23 | Hope |  Svést ho
blog prostě tvrdí, že povídka, která má necelé čtyři stránky má víc než 4000 znaků...zvláštní, že se mi kolikrát povede zveřejnit povídku o osmi stranách v jednom článku...

Svést ho 1/2

9. dubna 2014 v 14:15 | Hope |  Svést ho
původně jsem sem tenhle překlad vůbec dávat nechtěla, protože ač se mi ten nápad hodně líbí, tak překlad je divný...a to i po tom, co jsem to zkontrolovala...ale snad alespoň někoho potěší =o)
brzy se snad dočkáte dalšího překladu...bude to tentokrát povídka o šesti (alespoň myslím, že jich je šest) kapitolách, kterou chce Šílenej =o)
povídka se v originále jmenuje Seduce Him a najít ji můžete tady...

Tolik ji miluješ

3. dubna 2014 v 8:25 | Hope
jde o můj úplně první překlad (se kterým mi musela pomoct v jedné chvíli Gigi, protože jsem byla vážně bezradná)
povídka se v angličtině jmenuje You're so in love with her a najít ji můžete tady...jde o fanfikci na seriál Agents of S.H.I.EL.D., což spoustě z vás stejně nic neřekne, ale nevadí =o) hrozně se mi ta povídka líbila a není dlouhá (v angličtině má 454 slov, v češtině 379), tak jsem si řekla, že to zkusím přeložit