3.kapitola

23. listopadu 2013 v 0:06 | Hope |  I'm crazy for you and you don't have a clue
chtěla jsem sem kapitolu vložit ještě před půlnocí, nepovedlo se, nevadí =o)

napsat tuhle kapitolu mi trvalo pár hodin a psala se sama =o)

kapitolu věnuji Šílenýmu, protože si to zaslouží =o) na tohle čeká už strašně dlouho, protože jsem to pořád slibovala, ale nějak se k tomu nedokázala dokopat...to až dneska, kdy se múza po dopsání kapitoly k Nitkám nesebrala a neodešla =o)


Než otevřela oči, užívala si příjemného tepla a pak se slastně protáhla. Cítila se skvěle, v hlavě prázdno, tělo uvolněné. Rozhodně nelitovala, že přijela na oslavu otcových narozenin. Tedy až do chvíle, kdy se něčí teplé rty otřely o ty její.

Otevřela oči a vylítla do sedu. Se zpožděním si uvědomila, že je nahá a tak si přitáhla deku až k bradě, čímž rozesmála svého společníka. Se srdcem tlukoucím jako o závod pootočila hlavu. Jakmile vedle sebe spatřila Blakea s rozcuchanými vlasy, rozpustilým úsměvem a vypadajícího ještě líp než když se potkali poprvé, nasucho polkla.

Vzpomínky jí zaplavily mysl a vehnaly červeň do tváří.

Vzpomínala si, jak ji Amber prosila, aby už nepila, ale ona ji se smíchem odbyla mávnutím ruky a dolila si. Vzpomínala si i na to, jak seděla Blakeovi na klíně a nebylo v tom nic moc slušného - její otec byl tou dobou naštěstí na druhé straně zahrady se svými přáteli. Dokonce i na to, jak ji s planoucím pohledem začal pomalu svlékat, když dorazili do pokoje. Nezastavila ho. A to ani v okamžiku, kdy ji k tomu vyzval. Místo toho se po něm natáhla, začala ho vášnivě líbat a snažila se ho svléct z košile tak rychle, až to několik knoflíčků nevydrželo a rozkutálelo se po pokoji.

Potřásla hlavou, aby vzpomínky rozehnala. Potřebovala se soustředit a ne znovu prožívat vzrušení, touhu a nespoutanost včerejší noci, kdy hodila za hlavu úplně všechno. Nemohla z toho zbaběle vinit alkohol, protože věděla, že by to udělala i za střízliva - jen by to nikomu nepřiznala.

Natáhla se po županu, který nechávala už od dětství přehozený přes křeslo u postele, jenže když se do něj začala soukat, zjistila, že to rozhodně není župan, natož její. Chtěla svůj omyl napravit a sundat si ten kus bílé látky, ale Blake ji zarazil: "Nech si ji, sluší ti víc než mně."

Zrudla ještě víc, pokud to tedy bylo možné, přetáhla oba konce zapínání přes sebe, jelikož roztřesenýma rukama nedokázala zapnout jediný titěrný knoflík, natož několi zbývajících, založila si paže na prsou a postavila se. Doufala, že to tak bude lepší, protože ho nebude cítit vedle sebe, ale bylo to přesně naopak. Blake pomalu přejížděl očima po jejím prakticky nahém těle.

"Můžeš přestat?" požádala ho. Docílila ale pouze toho, že se smyslně usmál a v očích mu zajiskřilo. "Musíme si promluvit." Snažila se nedívat na jeho nahé ničím nezakryté tělo. Odvrátila se k oknu. "A alespoň si přes sebe přehoď deku," vyzvala ho.

Zasmál se a natáhl se pro peřinu, aby jí vyhověl. Neobtěžoval se však se zakrytím větší části těla, než bylo nezbytně nutné. Ostatně oba dobře věděli, že mu nedokáže odolat, když toho na sobě moc nemá, a on toho rád využíval. "Tak mluvme," povzdechl si a podepřel si hlavu rukou.

Obrátila se zpátky k němu. Její pevně stisknuté rty dávaly tušit, že není spokojená, ale bylo jí jasné, že ničeho jiného nedosáhne. "Tohle," mávla rukou kolem sebe, jako kdyby do toho slova chtěla zahrnout celý pokoj, "musí zůstat mezi námi. A už se to nebude opakovat!"

Přimhouřil oči a posunul se na její stranu postele, jako kdyby ji špatně viděl a proto musel být blíž. "Ale bude," prohodil přesvědčeně bez jakékoliv známky pobavení.

Holly se v očích zračila hrůza. Nebyl to strach z toho, že by s ním měla někdy znovu spát - při té představě ucítila záchvět vzrušení - , ale z toho, že má pravdu a zná ji líp než ona sebe samu. Nedokáže mu odolat, tím si byla jistá. "Ale nemělo by," vydechla téměř neslyšně.

Blake se zvedl nedbaje své nahoty a jejího přání a jediným krátkým krokem překonal vzdálenost mezi nimi. Objal ji jednou rukou v pase, přitáhl k sobě a ukazováčkem jí podepřel bradu, protože potřeboval, aby se mu dívala do očí a viděla, že to, co říká, myslí opravdu vážně. "Tohle nebyla záležitost na jednu noc. Vím to já a víš to ty, i když si to odmítáš připustit. Zatím! Až se tomu poddáš - a ty se tomu poddáš - , tak tady budu a nezáleží na tom, jak moc nebo kolikrát se mě do té doby budeš snažit odehnat," upozornil ji.

Neschopná se pohnout na něj zírala rozšířenýma očima. Cítila se jako zvíře lapené v pasti. Tušila, že z ní není cesty ven, ale stále měla naději. Třeba je to oba za pár týdnů přejde, třeba se jeden druhého nabaží, pak se bez emocí rozejdou a každý se vydá svou vlastní cestou. Anebo taky ne, napadlo ji zákeřně. Možná se na sobě stanou závislými - nebo alespoň jeden z nich na tom druhém - a nedokážou bez sebe být, což by celou situaci poněkud zkomplikovalo. I přes veškerá rizika, která to obnášelo, se slyšela říkat: "Dobře. Nechme tomu volný průběh."

Jeho obličej se rozzářil. Přitiskl své rty na její a nechal se ovládnout touhou, která se ho zmocnila už při prvním pohledu na Holly v jeho košili.

Zapomněla na veškeré pochybnosti a starosti a poddala se tomu, co spolu právě proživali. Cítila, že se jí podlamují kolena a popošla ke křeslu, které bylo napravo od ní. Udělala několik kroků stranou, aniž by se jejich rty rozdělily a rukama zatlačila na Blakeovu hruď, aby mu dala najevo, že se má posadit a nemusela přitom říct ani slovo.

Pochopil. Jakmile seděl a zrychleně oddechoval, zatímco Holly stála, položil jí dlaně na boky. Nechtěl se vzdát její blízkosti. Chtěl, aby si to oba užili od začátku do konce a nehodlal na nic čekat.

Smyslně se usmála a obkročmo se na něj posadila. Jediným pohybem si přehodila vlasy na stranu, trochu naklonila hlavu a zmocnila se jeho rtů, zatímco on ji hladil po nahé pokožce pod nezapnutou košilí.

V té chvíli se ozvalo rázné zaklepání na dveře a než se kdokoliv z nich stačil vzpamatovat, ve dveřích se objevil Jerry. Vytřeštil oči, když mu došlo, co se tam děje, vykoktal promiňte a zabouchl za sebou.

Holly se vzpamatovala ze šoku jako první, rychle se zvedla a přešla na druhou stranu pokoje. "Musím jít za ním," vrhla se ke dveřím.

"Takhle?" zarazil ji Blake klidně.

Zmateně pohlédla nejprve na něj a potom na sebe. "Samozřejmě, že ne," odsekla. Udělala krok směrem ke křeslu, aby si vzala župan, ale pak jen mávla rukou a zamířila ke skříni, z níž vytáhla tepláky a mikinu, které na sebe rychle natáhla, košili odhodila na postel.

Otevřela dveře a vyšla na chodbu, než za sebou zavřela, Blake slyšel pobavený hlas její sestry: "Říkala jsem ti, ať tam nechodíš."

Povzdechl si, když zůstal v ložnici sám. Takový trapas. Tohle nechtěl. Teď bude rád, když s ním Holly promluví, natož aby si ho pustila blíž k tělu. Nahlas zaklel. Měl na to myslet! Vždyť kolikrát se mu to stalo, když ještě bydlel u rodičů a později na koleji? Jenže on nedokázal myslet na nic jiného než na černovlásku a její nádherné štíhlé tělo v jeho košili.
***
"Tati, promiň! Já jsem tohle neplánovala!" Holly stála ve dveřích do kuchyně a sledovala otce, který stál zády k ní, dlaněmi se opíral o linku a zhluboka dýchal, aby se uklidnil. Jeho mladší dcera se strašně styděla. Neměla to nikdy dopustit. Měla Blakeovi odolat. Měla mu odolat, i když se to zdálo prakticky nemožné. Jenže problém byl v tom, že ona nechtěla. "Nezlob se na mě!" zašeptala zoufale.

Jerry se otočil čelem k ní a mírně se zamračil. "Zlobit se na tebe? Proč bych měl? Protože jsi dospělá? Protože spíš se svým přítelem? Kdepak, zlato, já se na tebe nezlobím."

"Tak co se děje?" chtěla vědět. Něco bylo špatně, jen nevěděla co.

Pokrčil s povzdechem rameny. "Asi mi konečně došlo, že by ses mohla vdát a založit vlastní rodinu. Nevím, jestli jsem na to připravený."

Holly se snažila nerozesmát, protože to pro jejího otce byla vážná věc, ale úsměv se jí skrýt nepodařilo. Přešla k němu a objala ho kolem krku. "Neboj, to ještě dlouho nehrozí," ujistila ho a dala mu pusu na tvář.

Usmál se a pohladil ji po vlasech. "Jeden nikdy neví," prohodil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 23. listopadu 2013 v 0:37 | Reagovat

zapomeň na veškerou diskuzi na icq!
ten sexy nudista, co je evidentě věčně nadrženej (viz když bydlel u rodičů, pak ta kolej a teď úplně cizí barák) se ještě držel při zdi a na to, že je právník, tak by ještě moh trochu zapracovat na svý "závěrečný řeči"
Amber to fakt rozsekla, to se jí povedlo
ale nejvíc nemužu z tatíka, to je táááááááááák vtipná představa, že z toho teďka snad ani neusnu :D
a koukej nakulit další kapitolu co nejdřív!!! to se dělá, že nás trápíš bez tří dni pět měsícu? tsss to si Blakeova striptérská kariéra nezaslouží :D

2 Maysie Maysie | Web | 23. listopadu 2013 v 9:10 | Reagovat

Jů, tak to byla švanda, to se jim povedlo :D

3 Jana Jana | 28. listopadu 2013 v 17:24 | Reagovat

Pěkné, pěkné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama