zoufalství

21. dubna 2013 v 21:06 | Hope |  zpověď jedné duše
aneb další ze zakázaných článků, které budou použity proti mně


Původně jsem tenhle článek ani psát nechtěla, ale nakonec jsem si řekla: Proč ne? Víc už mi ublížit nemůže!

Dnešek je den blbec.

Začalo to filmem, u kterého jsem si pobrečela, pokračovalo to HM, která mi oznámila, že na začátku května mě a malého odlifruje s HD do Annesley - ZASE - aby si mohla odpočinout. Dělá jako kdyby se o malého strala 24/7, jenže ona s ním stráví sotva pár hodin a to, že se v noci malý budí a tak se o něj musí postarat, je prostě něco, co k rodičovství patří! taky kvůli tomu nechci děti, čímž odpadne hledání manžela, takže zabiju dvě (možná dokonce víc) mouchy jednou ranou!

Ale zpět k tomu, proč vlastně píšu tenhle článek.

Odpoledne jsem volala do ČR. Nebudu psát konkrétně komu, ale to je jedno. Před třemi lety to byl jediný člověk, který mi věřil, že se mi ve skoro jedenácti stalo to, co se mi stalo a o čem jsem psala v posledním článku, ale dneska mi to hodil na hlavu. Prý to byl jenom náznak. Hovor jsem v ten moment ukončila. Celých těch pět minut, co jsme spolu mluvili, to byla jenom ztráta času. Ještě štěstí, že mám to volání zadarmo. Nemusím být génius, aby mi došlo, proč onen člověk změnil názor. Došlo mi to okamžitě, protože jsem se během těch pěti minut přece jenom něco dozvěděla. Takže tímhle děkuji své vlastní krvi, že zničila i vztah s tímhle člověkem! Koneckonců vždycky šlo o to, abych nakonec zůstala sama. Doesn't matter.

Vím, že tenhle článek se několika lidem líbit nebude, ale je mi to jedno. Protože pro ty, co mi nevěří, není v mém životě místo!

Každopádně jsem díky tomu, že jsem se rozhodla dál neposlouchat, že to byl jenom náznak (bože, jak to mě vytočilo a ten člověk tak neskutečně zklamal! A bohužel ne poprvé), tak jsem nestačila říct, že jsem ve čtvrtek byla u doktorky, kvůli těm mým denodenním bolestem hlavy a že ta si myslí, že je to proto, že jsem tlustá. Ale poslala mě na krevní testy, ovšem tady nastala komedie.

V UK totiž můžou krev odebrat buď sestry v ordinaci GP nebo v některých supermarketech s lékárnou anebo v nemocnici. Já jela do Sainsbury's, protože je to nejrychlejší způsob, nemusíte se objednávat. Ovšem tady nastal problém, když se chlapec (byl mladší než já, proto ten výraz =o) ) netrefil do žíly. Nebo možná trefil, ale jaksi z ní nic nevydoloval. Ze dvou dokonce. A tady prostě jeden člověk nesmí zkusit vzít krev jednomu pacientovi víc než dvakrát, takže mě odeslal do nemocnice, kde je přece jenom těch lidí víc. Nakonec ale půjdu ve čtvrtek k GP. Prý tam mají šikovnou sestřičku, tak uvidíme, jestli jí budou dva pokusy stačit nebo ne.

Jo a taky jsem se rozhodla, že nepojedu na prázdniny do ČR, stejně by nebylo ke komu, ale poletím na dovolenou k moři! Takže wish me luck, abych našetřila dost peněz. =o) A poletím, i kdybych měla letět úplně sama!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emily Emily | Web | 21. dubna 2013 v 22:07 | Reagovat

Tak tedy GL, ať je písek prohřátý a voda teplá. Bude se tam krásně přemýšlet o nové HP povídce :-P

2 Janelle Janelle | Web | 27. dubna 2013 v 15:36 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama