THE END!

2. prosince 2012 v 19:17 | Hope |  my life in England
Konec! Šlus! Ende!


Ano, všichni jistě pochopili nadpis. A možná se právě spousta z vás vyděsila, takže pokud mezi ně patříte, podívejte se na název rubriky a můžete si opět oddechnout.

Někteří z vás už o tom ví, jiní možná něco tuší a někteří žijí ve sladké nevědomosti.

Nebudu vás dlouho napínat a prostě to napíšu. V Readingu za dva týdny končím. Nebo tedy u rodiny, u které jsem, protože kdyby se mi tady povedlo najít jinou, tak bych neváhala ani chvilku. Dobře, možná váhala, protože se nemůžu rozhodovat impulzivně, abych na to nedojela. Zase.

Možná by vás zajímalo, proč tady musím skončit. Je to proto, že dvě starší holky (7 a 13) se přestaly chovat tak dobře, jak se chovaly předtím a to i ve škole. A pak je tady to, že HM se strašně těžko opouští dvě mladší holky (4 měsíce a 2 roky), takže nebude chodit do práce a bude stay at home mum. Pro ni a pro holky je to dobře, jenže pro mě už tak ne.

Dozvěděla jsem se to ve čtvrtek, kdy mi to řekl HD, a snažila jsem se nebrečet, vážně snažila, jenže znáte mě. Dařilo se mi to, dokud se na mě nepodíval lítostivě, pak už jsem tomu prostě nemohla zabránit. HD mě objal a říkal, že je mu to strašně líto. Já mu samozřejmě říkala, že to není jeho vina a on, že to ví, ale i tak se cítí provinile.

Bude se mi po nich stýskat, ani nevíte, jak moc. Strávila jsem tady úžasné dva měsíce, konečně se cítila jako part of family a najednou to všechno skončí.

Pro mě to tedy znamená další hledání a rozhodování a já nevím, jestli na to mám ještě sílu. Ale tak hledám a uvidím, mno. A co budu dělat, když nic nenajdu? Sama nevím.

Navíc mám pocit, že tohle je takový můj punishment za to, že jsem odešla z Warminsteru, kde jsem sice nebyla happy ani part of family, i když HM tvrdila, že jsem, ale aspoň jsem si byla jistá, že si mě nechají. Ale upřímně? Já tam prostě nemohla vydržet. Pořád jsem tam dostávala práci navíc, neměla žádné soukromí, v days off mě HM budila v šest nebo sedm, abych šla pustit psa, když jsem šla večer ven, tak ona věděla o všem, co jsem kde dělala a s kým atd. atd., však to všechno víte.

Tak myslím, že jsem všechno objasnila. Kdyby někoho napadlo něco, co by rád věděl, tak se klidně ptejte, já jdu zapracovat na kapitole k právníkovi a Amber. ;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 2. prosince 2012 v 19:26 | Reagovat

Musíš se držet... Znovu Tě virtuálně objímám...

2 Angel Angel | 2. prosince 2012 v 22:36 | Reagovat

To zvládneš! Si holka šikovná a určitě nějakou rodinu najdeš. Nevzdávej to!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama