10.kapitola

11. září 2012 v 16:02 | Hope |  Jen to, co chci
dobrá, sice u 9.kapitoly není 5 komentářů, ale vzhledem k tomu, že přibyly 3 během pár hodin, tak jsem se rozhodla, že na vás budu hodná a dám vám sem kapitolu následující, která sice měla vyadat původně úplně jinak, ale tak já nikdy nenapíšu nic tak, jak chci, že =oD


Když špičkou jazyka přejel po plné, smyslné křivce jejích úst, zachvěla se. Vnikl mezi ně v jemném, erotickém dobývání a její tělo vzplálo plamenem, jako by je zasáhl zapálený šíp. Ztuhlé, citlivé bradavky jako by se chtěly prodrat ven jejím tričkem. Chtěla ho obejmout, zajet mu rukama do vlasů tak jako on jí, ale netroufala si.

Poté vpletl ruku do hadích pramínků, zmítajících se na její šíji, a jemně jí zvrátil hlavu dozadu, aby mu musela pohlédnout do očí. "Mám na tebe strašnou chuť."

V jejích žilách se rozléval příval životodárné energie. Při pohledu do jeho očí ji naplňovala povznášející radost a spolu s ní vědomí, že je připravena to udělat. Brad zabořil svá nenasytná ústa do jemné kůže jejího hrdla, až se z jeho polibků zajíkala rozkoší. Druhou rukou ji přitiskl pevněji na své mužné tělo. Než se dostal k tomu, aby se znovu zmocnil jejích sladkých rtů, umírala touhou, aby to konečně udělal. V jejím těle se rozhořel žár touhy, která volala po naplnění.

"Jsi tak úžasná," vzdychl zastřeným, touhou prosyceným hlasem.

"Ty taky," vzhlédla k němu očima, které se třpytily jako hvězdy. Cítila takové spojení, jako by k němu patřila odjakživa. A každý nerv v jejím těle jako by slavil tu radostnou událost spolu s ní. Hlavou se jí mihla směšná vzpomínka na jejich první milování.

Zajíkla se překvapením, a když ji znovu políbil, zajela prsty do jeho vlasů. Pootevřela rty, vstříc milostným výpadům jeho jazyka, a svět kolem ní se roztočil v barevných, rozmazaných skvrnách, jako by byla na kolotoči. Teď už se nechvěla - přímo se třásla - a on ji pevně sevřel v náruči.

Brad přejel dlouhými prsty po hraně její tváře, aby ji přiměl pohlédnout mu do očí, jiskřících temnou, dravou touhou. "Chci tě."

"Ano," četla v jeho krásné, vzrušením prozářené tváři, že je to pravda. Chtěl ji se stejnou naléhavostí jako ona jeho, a to byl opojný pocit. Cosi v ní se změnilo, jako by ji odteď řídil jen instinkt. Nadzvedla se na loktech, aby teď ona mohla vyzvat jeho ústa k polibku.

Přetáhl jí triko přes hlavu. Znovu se zmocnil jejích úst a přitom rozepnul její podprsenku. Téměř neslyšně zasténala, když se její nateklé bradavky otřely o drsný, mužný porost na jeho bronzových prsou. Vzdychl rozkoší a vzal ta plná, mléčně bílá ňadra do dlaní.

"Máš úžasné tělo," zapředl jak spokojená dravá šelma, ústy tak blízko jejích vlhkých rtů, až na nich ucítila jeho horký dech.

Nevěřícně sledovala, co se s ní děje, jako by to ani nebylo možné, jako by to byl nějaký film. Brad hnětl měkké, pružné kopečky jejích ňader a laskal jejich růžové, vztyčené vrcholky. Bezmocně se roztřásla a dech se jí zadrhl v hrdle. V samém středu jejího těla se rozlévala horká rozkoš. Nikdy nezažila nic tak smyslného - ani poprvé to nebylo takové - a intenzita toho zážitku zcela rozpustila její přirozené zábrany.

Brad vstřebával očima její rozkošnou tvář. Líbilo se mu, jak je přirozená. K sexu přistupovala s jednoduchostí, která ho odzbrojovala. Její upřímný údiv, to neskrývané překvapení nad tím, co se s ní děje. Umlčel vtíravý hlásek, který mu našeptával, že by měl být opatrnější. Tak šílenou touhu necítil ode dne, kdy ji potkal v tom baru. Ale komu mohlo uškodit, když si oba užijí naplno?

"Jsi tak krásná," řekl jí sametově sytým hlasem.

Ty taky, chtěla mu říct, ale neodvážila se a tvář se jí rozpálila studem. Chvěla se touhou. Sklonil se k jejím ňadrům a vzal jeden z těch růžových vrcholků mezi rty. Hbitým jazykem ho pak dráždil, až mu ztuhl v ústech.

Amber se prohnula vstříc jeho laskání. Její boky se začaly pohybovat v rytmu té pulzující touhy, kterou pociťovala hluboko ve vlhkém, horkém klíně. Brad se posadil, aby ze sebe strhal košili, i přitom ji však stihl prudce, vášnivě líbat. Když na stehně přes jeho kalhoty ucítila tlak jeho tuhého, vztyčeného údu, zalila ji další horká vlna vzrušeného očekávání.

"Sáhni si, ať víš, co se mnou děláš," vypravil ze sebe zadrhovaně a přitáhl její měkkou ruku na tvrdou vybouleninu svých kalhot. "Chci tě, až to bolí."

Zajíkla se, když ucítila, jak jí jeho úd zatlačil do dlaně. Bylo to však příjemné překvapení. "Brade..."

Sotva jeho jméno splynulo z jejích rtů, neovládl se a znovu ji k sobě přitáhl s nedočkavostí, která jen umocňovala její vlastní touhu. "Jsi neodolatelná," zasténal a přitiskl ji pod sebe, aby mohl znovu vychutnat ty plné, horké rty a přitom jí zručně stáhnout kalhotky.

Amber ztuhla. Co to proboha dělala? V její mysli se rozezněl varovný hlásek. Co když ublíží dítěti? Měli by přece v první řadě myslet na něj, ale na druhou stranu co by mu mohlo prospět víc než, že budou jeho rodiče šťastní?

Jeho dlouhé prsty si teď pohrávaly s hnědými kudrlinkami v jejím klíně a její tělo se doslova rozvibrovalo napjatým očekáváním. Vzrušení znovu přehlušilo její myšlenky.

"Ničeho se neboj," uklidňoval ji Brad zadrhovaným hlasem, jak se vší silou snažil udržet svou vybičovanou vášeň na uzdě. Mnohem víc než uspokojit svůj chtíč však chtěl uspokojit ten obdivný pohled plný očekávání, který spatřil předešlého dne v jejích očích.

Začal zkoumat ten něžný, vlhký trojúhelníček mezi jejími stehny a ona se bezmocně rozechvěla slastí, vydaná napospas jeho zkušeným prstům. Svíjela se vzrušením, zatímco laskal ty horké, vlhké okvětní plátky i citlivé poupě ukryté mezi nimi, až se zajíkala a křičela rozkoší.

"Už to nevydržím," zasténala, zatímco se její hlava zmítala sem a tam na polštáři.

Bradovi, který ještě nikdy tolik netoužil po dokonalém naplnění, toto pozvání stačilo. Plynulým, sebejistým pohybem se vklínil mezi její stehna a vklouzl do vlhké štěrbinky.

Na okamžik se v pozadí jejích myšlenek zase rozblikal skutečný svět, ale tělo, ještě stále pulzující nenasycenou touhou, bylo i tentokrát silnější. Bylo úžasné zase svírat Brada v tak intimním objetí. Zavřela oči, protože na pochybnosti už bylo pozdě. Stiskla ho v náruči a jemně ho pobídla vpřed.

Cítila, jak se chvěje nezadržitelnou touhou a jak se stáhl jen proto, aby do ní vnikl ještě mocnějším výpadem. Cítila, jak se mění ve svůdnici, jak ho dráždí a zve dál pohyby svých boků. Veškeré obavy i stud zmizely. Chtěla ho cítit v sobě až po okraj, byl jako droga. Stoupala výš a výš, až se nakonec rozplynula v extázi a zůstala se vznášet kdesi mezi hvězdami.

Brad jí odhrnul z čela hnědé kadeře a něžně přitiskl rty na její bílou, rozpálenou kůži. Sám nechápal, co se to s ním děje - vždyť si nikdy na tohle falešné cukrování nepotrpěl! Sex byl sex a nemělo cenu k něčemu tak úžasnému přidávat zbytečné, zraňující lži. Zvedl hlavu, jako by se spálil, ačkoli v okamžiku, kdy se od něj odtáhla, ji ihned přitiskl zpátky svým silným stehnem. Chtěl víc. Točila se mu hlava, když si představil, co všechno ještě chce.

Nikdy nezažil tak úžasný sex: Jeho předchozí zážitky mu proti Amber náhle připadaly jako nudná rutina - jako pravidelná ranní sprcha v porovnání s romantickou letní bouřkou. Bylo mu, jako by objevil nový kontinent.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gigi gigi | Web | 11. září 2012 v 16:17 | Reagovat

Eeeeehm :D to jako vážně  - napsat celou kapitolu jen o sexu? :D ne,ok, vím,že v tomto žánru je to asi třeba a taky pravda,že už bylo na čase,aby se mezi nimi konečně něco stalo :)!  A ač to občas bylo docela klišoidní, tak super 18+ kapitola ;D ...a jsem hodně zvědavá,jak to teď ovlivní jejich vztah, jak se k sobě budou chovat atd...takže, all in all, jsem ráda,žes nečekala na těch 5 komentů, protože tohle určitě byla zlomová kapitola - a nemyslím to tak, že 'jo,konečně se spolu vyspali', ale že teď mají další a pořádnou věc k řešení a přemýšlení!

2 ,,Nicol" ,,Nicol" | 11. září 2012 v 18:43 | Reagovat

super kapča :D som fakt zvedava ako to bude medzi nim iteraz vypadat :)

3 Lia Lia | 12. září 2012 v 14:30 | Reagovat

Novy kontinent hej?? :D Fuuuuu...tak akoze po tejto sexom nabitej kapitole som zvedava, ako sa budu obaja po tomto spravat :))

4 Šílenej Šílenej | Web | 15. září 2012 v 16:08 | Reagovat

shrnu to: VÝTLEM! sorry, na to se nedá říct nic jinýho, vim, že to je strašně napínavá a asi nejvážnější kapitola, cos zatim stvořila, ale já se u toho celou tu dobu třískám smíchy i když to vůbec vtipný nemá bejt, jenže ten fakt, žes to psala ty a navíc jaks to popsala... to se nedá :D
tak jako tak se těšim co se bude dít dál!

5 Fanynka12 Fanynka12 | 18. září 2012 v 21:52 | Reagovat

Supr kapitolka, moc se těšim na další, doufám, že bude co nejdříve :-) ;-)

6 Maysie Maysie | Web | 22. září 2012 v 11:42 | Reagovat

Teda :) jsi odvážná, napsat takovou kapču :)
Řádná sexy červená knihovna :)

A jako, datum 11.9... kde ja další kapitola? už je 22.9.. tak šup šup, těším se jak to bude dál :)

7 Shirley Shirley | 4. října 2012 v 16:14 | Reagovat

Nejkrásnější povídka, co jsem kdy četla!!! :-) děsně napínavý děj .... doufám, že brzy přidáš další... :-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama