shrnutí posledních skoro tří týdnů

17. srpna 2012 v 16:19 | Hope |  my life in England
cesta k taťkovi, cesta zpět do Anglie a LondýnCestu k taťkovi a zpět jenom shrnu, protože to není zajímavé a už vůbec ne důležité.

Do ČR i do Anglie jsem jela se Student Agency. Cesta tam, až na drobné problémy s děsně těžkým kufrem, které se utrhlo madlo, takže mi kolečka byla celkem k ničemu, i když se to dalo táhnout za ucho, ujetým vlakem a cestou od metra na Victoria Green Line Coach Station, která by mi bez zavazadel trvala tak pět, maximálně deset minut, ale já ji šla víc než hodinu, byla v pohodě. Autobus byl téměř plný studentů, co jeli z jazykových kurzů, takže se tam dalo i spát. =o) Sice jsme čekali skoro dvě hodiny, než autobus přijel, ale nevadí. Do Plzně jsem dojela jenom s dvacetiminutovým zpožděním. A naštěstí pro mě přijel taťka, takže jsem se nemusela táhnout přes celou Plzeň a nejspíš mi jenom díky tomu modřina na ruce od cestovky - a že byla pořádná! - zmizela po čtyřech dnech a ne po týdnu třeba. =oD

Ty dva týdny a kousek jsem si u taťky každopádně užila. =o) Byla jsem v bazénu, u babičky, na pouti atd. =o)

Cesta zpátky byla šílená! Pokaždé, když jsem usnula, tak se probudilo dítě, které sedělo přes uličku a nebylo mu ani rok. Moc příjemná cesta, vážně. Navíc nás před Eurotunelem vyhnali z busu na dvě celní kontroly. Já chápu, že jsou jen opatrní, ale já toho po čtrnácti nebo kolika hodinách měla vážně dost. Na cestě do ČR nás nekontrolovali ani jednou. Jinak jsme stavěli i v Bruselu, celkem pěkné město. Nebo tedy to, co jsem z něj ve tři ráno nebo v kolik viděla.

Myslím, že tohle by k nudným cestám stačilo. =o) Přejdu k Londýnu, městu, které jsem chtěla navštívit od nějakých 12 let. =o)

Teď budu v Londýně nejmíň rok. Proč? Protože jsem našla rodinku se dvěma dětmi, která potřebuje au pair. Bydlíme sice v jihozápadním Londýně, ale jak řekla Gigi, Hyde Park mám skoro za zadkem. =oD O rodince vám toho moc psát zatím nebudu. Jen snad to, že si tady připadám stejně dobře jako u Jas - snad mi to vydrží. =o)

Další důvod, proč píšu tenhle článek, je ten, že se zítra stěhujeme, sice jenom prakticky na druhý konec ulice (asi 500 metrů), ale i tak to znamená, že teď budu nějakou dobu bez internetu, takže i kdybych něco napsala, tak se to tady neobjeví. Mno, kdybych šla někam, kde je připojení k internetu zdarma, tak asi jo, ale počítejme radši s tou horší variantou. ;o)

Bohužel nejspíš dneska nedopíšu kapitolu k Jen to, co chci, kterou mám rozepsanou, ale rozhodně se o to pokusím a případně ji sem dám.

A na závěr jedna fotka pořízená z autobusu na Victorii. =o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 17. srpna 2012 v 22:54 | Reagovat

tak až na ten barvitej popis cesty nic novýho pod sluncem (aneb po drátě na icq), ale ten bus neni špatnej, jen už trochu mimo mísu :D hm... ale Rowla by konečně mohla začít s dalším Poťasem... nejsem vůbec proti... a co se tebe týče, tak jen piš...

2 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 19. srpna 2012 v 8:02 | Reagovat

Chudinka dítě. Pak na něj musela být nejmíň půlka autobusu naštvaná. Přeji ti, aby ses u rodinky měla dobře a aby tě moc nezlobili!

[1]: Kdyby se k tomu Rowla neměla, tak u mě ji krásně zastoupí Hope.

3 Misha Misha | 23. srpna 2012 v 17:19 | Reagovat

Parada. jsem rada, ze jsi u rodinky spokojena! ale hlavne jsi konecne v Londyne, takze az se tam priste vydam, musime rozhodne zajit na kafe!! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama