zase jsem se nechala přemluvit...

8. července 2012 v 20:15 | Hope |  my life in England
…k návštěvě diskotéky a asi toho nikdy nepřestanu litovatProtože se v tomhle článku budu zmiňovat i Matthewově nové au pair, nechci vám říct její jméno a nemůžu ji ze svého vyprávění vynechat, protože v něm hraje dost podstatnou roli, tak se tady bude vyskytovat jako X - to jen abyste věděli.

X mi kolem šesté volala, jestli půjdeme večer ven. Řekla jsem, že jo, protože jsem doufala, že mě zaberou prášky a přestane mě bolet hlava. Když to ani po hodině a půl nepřešlo, tak jsem jí napsala, že se omlouvám, ale musím to zrušit. Ona se ovšem nenechala odbýt a já jsem nakonec řekla, že půjdu, ale o půlnoci odcházím - mno, z toho stejně nakonec nic nebylo.

Takže jsem se nechala ukecat a dohodly jsme se, že v deset pro ni zajdu, jenže tady nastal problém číslo jedna. X trvala na tom, že pojedeme taxíkem, což jsem několikrát odmítla, ale ona se pak tvářila, jako kdybych jí ublížila. Nepomohlo ani moje ujištění, že jsem se vždycky z bodu A do bodu B dostala, mám přece zdravé nohy, ne? Tak jsem nakonec udělala první ústupek a zavolala taxi.

Ve městě se ze začátku nedělo nic zajímavého a já už se těšila, až odbije půlnoc a já se vydám domů, kde se pořádně vyspím a bolest hlavy mě ráno pak nebude trápit. OMYL! X neustále opakovala: Za chvíli jdeme a upřímně jsem měla chuť se sebrat a vypadnout, kdyby to nedělala, tak jsem tam chtěla zůstat. Mno, zůstala jsem tam i tak, protože ona začala tancovat, když jsem se chtěla zvednout k odchodu a tak jsem usoudila, že i přes fakt, že mě skoro nesnesitelně bolí hlava, to tam vydržím do těch dvou, kdy diskotéka končí. Hm, ona jako na potvoru končila skoro o čtvrt hodiny později, ale dobře, to jsem zvládla.

Když pak byla většina lidí venku, tak jsem se zvedla taky. Ovšem X chtěla ještě počkat, tak jsem šla ven sama, s tím, že tam na ni počkám. Čekala jsem 5 minut, 10, 15, 20 a ona pořád nikde! Po skoro půl hodině vyšla za ochrankou, která vedla nějakého kluka, co se tam zřejmě pral. A já jsem si naivně myslela, že ji to nebude zajímat, že bude chtít jít, jenže to se nestalo. Po tom, co jsem na ni dvakrát zavolala a ona mi řekla, ať počkám, tak jsem jí oznámila, že čekat nehodlám a ať si teda domů jde sama.

Takže jsem naštvaně odešla a dala si předsevzetí, že do konce měsíce už nikam nepůjdu! Což nebude problém, navíc prvního srpna jedu k taťkovi. =o)

Ale tohle není jediný důvod, proč tenhle článek píšu.

Po půlnoci se na mě totiž přilepil jeden voják, kterého znám podle vidění, je ženatý a má děti. Měl značně upito, takže ho beru s rezervou - vlastně hodně velkou! První mně a X zaplatil pití, kterého jsem se já odmítla dotknout. Neptejte se mě proč, sama to nevím, prostě myšlenka, že bych měla pít pití, které mi koupil někdo jiný, mi nebyla zrovna nejpříjemnější. Potom se posadil vedle mě a neustále mi opakoval, že jsem beautiful a gorgeous. A taky, že kdyby nebyl married a neměl children, tak by si mě vzal. Tohle mi tam tvrdil dohromady snad hodinu. Dokonce mi dal pusu na tvář, ale já se děsím toho, co se tady o mně bude povídat! Tenkrát jsem s Griffem prohodila dvě věty a všichni si myslí, že s ním přinejmenším spím, někteří mě dokonce považují za jeho girlfriend. Fakt jsem zvědavá, co udělají z toho včerejška!

Vím, že s tímhle mi nepomůžete a vím, že je můžu jenom ignorovat. Navíc mě neznají, že jo. Ale o to je to pro mě asi horší. A možná se na to dívám moc tragicky a vojáci se tentokrát neukážou jako neskutečné drbny. Mno, uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marlex Marlex | 8. července 2012 v 20:30 | Reagovat

Holka máš to ale smůlu na spolu bavící se spolupracovnice. No ještě, že nepopíjíš drinky od polo známých Anglánů. To by nemuselo dopadnou zrovna nejlíp, obzvlášť když je to voják!!!!

2 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 9. července 2012 v 8:17 | Reagovat

No, řekla bych, že Mr. voják by měl smůlu i kdyby nebyl meríd a neměl čildrn. Já bych si něco takovýho nevzala a vím, že ty už vůbec ne. Nicméně X nevypadá jako dobrá kamarádka. A v Anglii, kde jsou samý lejdýs end džentlmens se drbe? Realito, ach, jak jsi krutá, co fackuješ nevinné lidi?

3 Hope Hope | Web | 9. července 2012 v 11:00 | Reagovat

Mňouk, tak jako někteří vojáci by stáli za hřích, ale asi bych si vážně žádného nevzala...hlavně teda ne, když by mi mohl dělat tátu...X je mladší než já, chce se bavit, což chápu, ale všechno má své meze...mno, jako nevím, jak mezi lejdýs and džentlmens, ale v British Army se drbe stoprocentně :-D jo a to, že si všichni myslí, že spím s Griffem, to má na svědomí taky X

4 nel-ly nel-ly | Web | 9. července 2012 v 23:59 | Reagovat

vidiš to, diskotéka a k tomu romantickej život - to je jedno, že s vojákem, pití si přiště vem a nekecej :-P
všechno to bereš moc černě a pesimisticky, musíš si taky trochu užít ;-) i když je fakt, že kamarádky, které se někdy nedají odtáhnout domu, i když už je načase, bych zabila

5 nel-ly nel-ly | Web | 10. července 2012 v 0:00 | Reagovat

btw. takový malý pomlouvačný městečko, ne?
zase se nemůžeš nudit, potížisto ;-)

6 evi evi | Web | 20. července 2012 v 0:19 | Reagovat

Jak píše nel-ly - to v tom městečku nemají lidi nic lepšího na práci než drby? Kašli na ně8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama