nějaké to info z Anglie

1. července 2012 v 15:50 | Hope |  my life in England
tenhle článek (možná víc článků) plánuju už 14 dní, ale protože to byla doba celkem šílená a já nebyla zrovna v náladě, kdy bych chtěla něco psát, tak se to tady objevuje až teď a zřejmě taky ve zkrácené podoběVčera to byly dva týdny, co jsem vyrazila s Matthewovou novou au pair ven. A víte co? Neměla jsem to dělat! Byl tam totiž jeden celkem pěkný kluk. Mno, kluk, je mu přes dvacet. K mojí smůle to je voják a taky ta "diskotéka" byla plná vojáků.

Ale než vám napíšu, co že se to vlastně stalo, tak bych vás měla upozornit na fakt, že vojáci jsou strašný drbny! Tak jo, teď teda k jádru pudla.

S oním hezkým, mladým vojákem jsem promluvila dvě věty. DVĚ! Ale víte, co si myslí celá armáda tady? Že ta česká au pair spala se smelly Griff (přezdívka, kterou v armádě má). Pěkné, vážně moc pěkné! A já se to samozřejmě dozvěděla až za týden, že jo. Jako věděla jsem, že si všichni myslí, že s ním chodím, ale že s ním spím, to fakt ne.

Jo, k té noci ze soboty na neděli se vztahuje ještě jedna moc hezká historka.

Nocovala jsem venku. Nekecám! Proč si nevyzkoušet dráhu bezdomovce i v Anglii, když má člověk tu možnost, mno, ne?

Mno, to bylo takhle. Po půlnoci mi ještě psala F., kde jsem. Odepsala jsem jí asi za čtvrt hodiny. Pak jsem jí napsala, když jsme šly z města, bylo chvíli po druhé hodině ranní. Doprovodila jsem Matthewovu au pair k domu a vydala se zpátky, šla k zadním dveřím, protože ty nechávám odemčené, když je F. venku a nemá sebou klíče, jenže ty byly zamčené. Tak jdu teda k předním dveřím a ty taky zamčené. Pořád jsem ale ještě nepropadla panice, protože jsem měla klíč. Ovšem ten mi byl k ničemu, protože z druhé strany byl jiný klíč. Tehdy už jsem se rozbrečela. Nevím, jestli to bylo víc vzteky nebo zklamáním, že musím čekat minimálně do sedmi, než se dostanu do postele. Mno, noc jsem nakonec ve zdraví přežila, nachodila kilometry, protože jsem šla třikrát do města a zpátky, aby mi to rychleji uteklo, poseděla jsem si na zahradě a kolem půl sedmé se dočkala a dostala domů.

F. se mi omlouvala, že zapomněla a kdesi cosi, ale mně to přijde jako až moc velká náhoda. A na náhody jsem přestala věřit, když mi bylo 19 a strýc zamknul barák, aby mě mohl znásilnit, ale tehdy už jsem byla velká holka a nedovolila mu to.

Ale to jsem trochu odbočila. Prostě a jednoduše, ten večer, kdy jsem se bavila, neskončil zrovna nejlíp, ovšem na následující sobotu ani zdaleka neměl!

Nechci tady zabíhat moc do podrobností té druhé soboty, takže jenom řeknu, že si o mně asi nikdo ve Warminsteru nebude myslet něco moc hezkého, vzhledem k tomu, že jsem strávila nějaké čtyři hodiny v pokoji na ubytovně s pěti vojákama. Jasně, byla tam se mnou i M.'s au pair, ale i tak. Navíc voják, který nám tu noc otevíral bránu a pak i ten druhý, co nám ji otevíral ráno, se potutelně usmívali a mně bylo naprosto jasné, co si o nás musí myslet - rozhodně to nebyl příjemný pocit, ale tak teď už s tím stejně nic nenadělám.

To by asi k těm dvěma víkendům bylo tak nějak všechno. A asi i celkově. Chtěla jsem napsat ještě pár věcí, které se týkají mého au pair působení, ale to raději vynechám, protože na to nějak nemám náladu. Je toho holt nějak moc, mno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marlex Marlex | 1. července 2012 v 20:45 | Reagovat

Co se teda v té Anglii s tebou neděje??? Ale kecy byly a budou, to neřeš. Ale ta přezdívka drahého smelly Griff mě dostala!
P.S.: Díky konečně za nějaké info o tom jak vůbec žiješ i když krátké a ne moc potěšující

2 Hope Hope | Web | 1. července 2012 v 21:54 | Reagovat

[1]: vždyť jsem ti o tom říkala už v pátek, ne? =o) teda ne všechno, ale tak víš, co si tady o mně lidi myslí....

3 Marlex Marlex | 1. července 2012 v 23:11 | Reagovat

[2]: Nevím neb jsme v kontaktu velice málo i když jsi na netu docela často.

4 Hope Hope | Web | 1. července 2012 v 23:18 | Reagovat

[3]: ale víš, říkala jsem ti to v pátek do telefonu ;o)

5 Šílenej Šílenej | Web | 4. července 2012 v 10:10 | Reagovat

vždyť ti řikám, že chlapi jsou největší drbny :D

a vídíš? už se dostávám ke čtení a komentům, takže mi dej "chvíli" čas než to všechno prolezu, mám toho tady vážně tři prdele a než tě najdu... hmmmmmmm

6 evi evi | Web | 20. července 2012 v 0:15 | Reagovat

Kruci, asi se budu muset začíst víc do minulosti, já skončila naposled u toho chlapíka, cos ho potkala v knihkupectví... Ale jinak - nějaký drby fakt neřeš...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama