Marlow

22. července 2012 v 22:39 | Hope |  my life in England
14.7. a 15.7.Minulý víkend jsem si udělala výlet a navštívila tohle městečko poblíž Windsoru, abych se skoro po roce viděla s Giginkou. Tedy Gigi byla jedním z důvodů, proč jsem tam jela, ale o tom dalším se zmiňovat nebudu, abych to nezakřikla. I když jak nad tím tak přemýšlím, tak už se nejspíš stalo, protože o tom ví čtyři lidi, což je o tři víc než bylo v plánu. =o/ Ale to je jedno, třeba to ještě dopadne.

Po menších útrapách v Readingu, kdy mě poslali na špatné nástupiště, takže mi ujel vlak a já tak přijela s hodinovým zpožděním, jsem tedy minutu po druhé hodině odpolední dorazilo do Marlow.

Nikoho nejspíš nepřekvapí, že na mě Gigi čekala u vlaku. On rok je dlouhá doba, takže jsme musely pořádně využít každičkou minutu a myslím, že se podařilo. ;o)

Po hodince jsme se na nějaký čas rozdělily, vyřídily si, co jsme potřebovaly a po sedmé se zase sešly.

A tady začíná ta nejlepší část! ;o)

To, že jsme měly v plánu jít do Marlow Donkey, kde ovšem bylo hodně lidí, nebudu rozebírat. Mně to ani nějak moc nevadilo, protože Slug & Lettuce se mi líbil. ;o) Gigi sice chvíli vypadala, že mě uškrtí, ale pak se ovládla. =o) Nejvíc mě tam překvapilo ale jedno z piv. Loga jsem si všimla hned u baru, když jsme si šly objednat koktejl (měla jsem Strawberry mojito a povím vám, že víckrát už to neudělám, to bylo tak kyselé…brrr!). Oni tam měli Kozla! Já ani nevím pořádně proč, ale překvapilo mě to. Ale proč ne, že jo, české pivo je dobré.

Společně s pitím jsme se zase pustily do povídání a kecaly jsme a kecaly. A během všeho toho kecání a pití a výhružných pohledů, které nepatřily jen mě, ale i servírce, Gigi napadlo, že bychom mohly napsat společnou povídku! Nebudu zastírat, že minimálně polovina našeho rozhovoru se točila kolem psaní. Starých zvyků se člověk těžko zbavuje, a proto se Gigi dozvěděla další spoustu informací o mých povídkách. =o) Ale to je detail. Vy teď máte možnost poprvé vidět logo k naší nové povídce. Ale neřeknu, o čem je. ;o)

Název vymyslela Gigi. Já měla vymyšlený poetičtější. =oD Ten můj byl: Každá růže má trny, ale nejsem v tom sama, tak jsem ustoupila. =o)

Tohle by myslím ke Slug & Lettuce stačilo. To ale neznamená, že ten večer skončil. Ani náhodou!
Pokračovaly jsme cestou k mostu, protože jsme měly čas a já chtěla vidět noční Temži. =o)
Tohle je věžička kostela (asi =oD ) před mostem. =o)
Tuhle pspbu všichni znáte, takže není třeba představovat. =o))) Foceno Giginkou. =o) Ale jako když po tom mostě jela auta, tak to nebylo nic příjemného, nějak divně se to třáslo, ovšem jenom v téhle části, tak vám nevím.
A konečně noční Temže. =o) I když kvalita nic moc, mno.

Fotek bylo trošičku víc, ale na ty má copyright Gigi. ;o)

Tímhle jsme naše sobotní setkání vlastně zakončily. Gigi mě ještě doprovodila kousek a domluvily jsme se, že se sejdeme v neděli ráno na kafe.

A jak jsme řekly, tak jsme i udělaly. Dvě hodinky jsme celé prokecaly, nenastala žádná trapná chvilka ticha (nebo mi nepřipadala trapná) a já pak se slzami v očích odjížděla zpátky do Warminsteru.
Vždycky jsem chtěla fotku s červenou telefonní budkou a tak ji mám. ;o) Opět foceno Giginkou. Mno, dá to rozum, že jo. =o)

Moje zpáteční cesta se opět neobešla bez problémů. A opět v Readingu. Nakonec ale všechno dobře dopadlo a já v pořádku dojela, za což určitě všichni nesmírně vděční. =oD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gigi gigi | Web | 22. července 2012 v 22:50 | Reagovat

Krásný článek,my dear :)! Jsem ráda,žes to naše setkání zachytila!!! A fotky si klidně stáhni ode mě z FB a dej je tu, no problem. Nevím, co bych ještě napsala...snad jsem,že jsem tě opravdu moc ráda zase jednou viděla a snad od září!!!(už mlčím :D) :-*

2 nel-ly nel-ly | Web | 24. července 2012 v 20:10 | Reagovat

Já stejně furt nemůžu z tý bundy... To mě ještě dlouho nepřejde.
Všichni píšou společný povídky, jen mě nikdo nemá rád (a nebo jsem možná až takový egoista, že bych to asi nesnesla :D nevim)
každopádně Růže a kaktus zní.. chm, neobvykle.
Fotky jsou rozmazané, což je škoda :( ale i tak to vypadá moc hezky ;-)

p.s. chudák servírka :-P

3 Verča Verča | E-mail | 28. července 2012 v 19:15 | Reagovat

Super, že jste si to tak užily.:-)

4 evi evi | Web | 1. srpna 2012 v 22:24 | Reagovat

mhm, tak přítomnost českého piva v Englandu potěší!:-)

5 Madla Madla | Web | 24. srpna 2012 v 20:21 | Reagovat

To nemá chybu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama