dny neskutečného štěstí a zároveň takového odporu

27. prosince 2011 v 0:38 | Hope |  zpověď jedné duše
tak by se daly popsat letošní svátky klidu a míru


Ještě před chvílí jsem věděla, co chci napsat a teď mi to dělá problémy.

Mno, asi začnu tím špatným, protože k tomu dobrému mám i fotky.
Takže...psala jsem mail D. a ptala se jí, jestli na mě bude čekat na letišti. Říkala mi totiž než jsem letěla do ČR, že pro mě přijede, když pojede z práce. Dneska tomu je ovšem jinak! Nemůže pro mě přijet, protože přiletí to samé ráno jako já, ale na jiné letiště a pak jedou za Markovou rodinou slavit Vánoce. Takže vážně skvělé, vzhledem k tomu, že mám asi pět liber a na autobus budu potřebovat minimálně 25. Ale co už, ono to nějak dopadne. Nehledě na to, že lístek na autobus mi může koupit D., když má moje peníze na něj, což je součást jiného příběhu. Takže jenom ve zkratce: původně jsem měla v den odletu do ČR jet autobusem, tak jsem si od D. nechala dát menší výplatu, abych si nemusela dělat starosti s nákupem lístku, který se pak stejně nekonal, protože mě na letiště vezla kamarádka - ano, je to kamarádka, i když ji znám tak krátce! hrozně moc mi pomohla a za ty tři měsíce ve Windsoru mě několikrát podržela nad vodou. Toť vše k tomuhle.

Pak jsem taky zjistila, že vlak, kterým jsem jela v září do Prahy, jaksi nejede, takže budu muset jet už v sedm večer, v Praze budu před desátou. Teda byla bych, kdybych neměla senzačního tatínka, který mě odveze na vlak do Rakovníka a já tak nebudu v Praze "až" v 00:10. =o) Ale můžete mi věřit, že než jsem se tohle dozvěděla, tak jsem D. skoro proklínala a v mém slovníku bylo víc než hodinu hodně sprostých slov! Ale i tak se tím vyřešila jen polovina problému. =o( Mno, nevadí.

Pojďme k tomu veselejšímu.
Během pobytu u taťky jsem našla novou rodinu, u níž budu od posledního týdne v lednu. Budu sice celkem daleko od Londýna, ale nevadí. =o) Holčička i její maminka působí mile. Telefonovala jsem s nima přes Skype, byla u toho i Terezka a taťka (mimochodem říkal, že vypadají mile ;o) ).

Jinak Vánoce samy o sobě byly hrozně fajn a já si je od začátku do konce uživala. =o) Setkání se sestrou; Drom a Lir; mamkou; babičkou, dědou, strejdou, tetou, sestřenicí a bratrancem a spoustu dalšího.
Jej, teď jsem si vzpomněla na něco, co není zrovna příjemné. Štědrý večer pro mě neskončil zrovna slavně. Od dvou v noci mi bylo hodně špatně. Takže celý 1.svátek vánočná byl zkažený. Teda ne úplně samozřejmě, jelikož jsem byla s taťkou, tetou a Terezkou na návštěvě tetiny rodiny, což bylo fajn - kromě jednoho trapasu, kdy se mi udělalo špatně, ale co už, to se může stát každému, mno, ne?

A teď slíbené fotky.
Na Štědrý den jsme se všechny "děti" vydaly do lesa - nakrmit zvířátka a do Skalního města.Fotek z Viklanu mám daleko víc, ale všechny je sem dávat nebudu, protože je mám na facebooku. =o)

Ale mám pro vás fotky toho, co jsem dostala k svátku a toho, co mi nadělil Ježíšek. =o)
dárky k svátku =o) dostala jsem ještě bílou čokoládu s lískovými oříšky, ale tu jsem snědla =o) myslím, že hned ten den večer =o) anebo druhý =o)
jo, jo, kosmetiky není nikdy dost ;o)
něco na kreslení a taky psaní =o)
nejnovější kniha Blanky Matragi, která obsahuje i fotky z výstavy konané k 25.výročí její tvorby v roce 2006, na níž jsem byla a všechny její šaty jsou prostě úžasné...jednou bych chtěla navrhnout alespoň jedny z poloviny tak krásné jako ty její...
následující dvě fotky jsou z knihy,,,jsou to fotky šatů, do nichž jsem se zamilovala na první pohled, ale nikdy na ně mít nebudu, co se peněz týče jakožto i postavy...


diář od Ježíška =o) na rok 2012 mám dva, protože druhý jsem dostala k svátku, ale nevadí =o) diáře se nikdy neztratí ;o)
tak a nakonec nová žehlička, kterou doporučuje Iveta Lutovská, v dárkovém balení se šamponem a kondicionérem ;o)

tak ještě jmelí a stromeček ;o)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evi evi | Web | 27. prosince 2011 v 1:41 | Reagovat

Pěkná rodinná idylka:-) A hele Hope, přiznej se - že tys tam v té Anglii zeštíhlela! Sekne ti to, holka! Přeju hodně štěstí s tou novou rodinou, ono už to bude lepší v tom, že je tam jen ta jedna holčička, aspoň by nemělo docházet k těm nepříjemným situacím, kdy se ti nezvedené děti rozutíkají na všechny strany a matky šílí:D

2 Hope Hope | Web | 27. prosince 2011 v 9:18 | Reagovat

evi, mno, váha v Anglii hlásí o pět kilo míň než v srpnu, kdy jsem zhubla za měsíc taky pět kilo, takže od prázdnin je to dohromady nějakých deset O=o) děkuju =o) za podporu a za všechno =o)

3 Šílenej Šílenej | Web | 28. prosince 2011 v 10:06 | Reagovat

pěkný to tam máte, jak šutry, rodinku i stromek... mimochodem dárků máš požehnaně... a ohledně nový rodiny a jen jednoho malýho smráděte: HALLELUJAH!!!

4 Angie Angie | Web | 28. prosince 2011 v 14:33 | Reagovat

I přes horší začátek to nakonec všechno zní vcelku pozitivně. A to to jde. Myslet pozitivně:-)
Jinak dárky jsou nádherné, moc ti to všechno přeju a taky přeju, abys to v nové rodině měla lepší:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama