2.kapitola

5. prosince 2011 v 23:28 | Agnes |  Could it be love?
Agnes:
Tak jo, vážení, snažila jsem se. Fakt jo...ale nakonec ta kapitola stejně zůstala krátká. Asi mám spisovatelský blok. Škoda, že ne blog...

A taky mám málo času. A moc přátel. A moc zájmů. A moc problémů. Ale jen málo času! K čertu s tím. Snad oceníte, že jsem se alespoň snažila. A snažila jsem se i smazat dalších několik rozdílů mezi mým psaním a Hopinčiným psaním. Tudíž tu nejsou žádné vulgarismy (sakra, co se mi to stalo?!) a hlavní hrdinka občas vnitřně fňukne. Ale jinak klasika, docela o ničem...ale však mi to rozjedem . Těšte se Hopiinu kapitolu! A koukejte jí to komentovat, vy zmetci, ať mi pak na facebooku netruchlí!

Pac a pusu...vaše věčně sjetá Agnes

Hope: vzhledem k tomu, že je dneska ten Mikuláš, tak vám sem dávám novou kapitolu (aniž by to Agneska věděla O=o) ) a doufám, že si čerti nikoho z vás neodnesli ;o) škoda, že v Anglii tohle není...ty dvě cácory by si zasloužily pořádně vystrašit - ne, nejsem zlá, jen mám všeho po krk, ale to nic, ono to přejde, přece jenom v neděli letím do ČR...mimochodem dneska jsem si při vzpomínce na čerty a svá dětská léta trošku pobrečela, ale bylo to jenom pár slziček, nic velkého ;o)"Mamí! Mamíí!"

Rozlepila jedno oko...druhé oko. Přimhouřila oči kvůli slunečním paprskům, které vnikaly do pokoje mezerou mezi žaluziemi.

"Mamííí!"

Protáhla si ramena a vychutnávala poslední chvilku ve vyhřáté posteli.

"Mamíííííííínkoooo!"

Pohledem zavadila o muže ležícího vedle ní a pousmála se.

"Mamkooo!"

"Ano, Mio?" usmála se na malou postavičku stojící mezi dveřmi. Malinká černovlasá holčička žmoulala v jedné ruce cop a ve druhé ošuntělého plyšového medvěda.

"Mamííí?"

"Tak copak se stalo?" zívla Tiffany a protáhla si ruce. V duchu si zanadávala za to, že zase spala na břiše a přeležela si krk.

"Já se asi v noci počůrala," fňuklo děvčátko.

"To nevadí. Tak ukaž, něco s tím uděláme..." s povzdechem se posadila na posteli, nohy shodila na zem a oklepala se nad chladem vycházejícím z podlahy.

"Mamíí!"

"Ano?" otočila hlavu a uviděla chlapce s bouřkově šedýma očima.

"Mamíí!!"

Spatřila holčičku s lokýnkami a pršákem, jak běží k její posteli.

"Mamíí!

"Mamí!!!"

"Maminkóó!""Néééééé!" Tiffany se zprudka posadila na posteli. Cítila svůj zrychlený dech a čelo orosené studeným potem. Zamžourala na budík. Tři ráno. Skvělé. Pohlédla na prázdné místo na druhé straně postele a ušklíbla se. S povzdechem se skácela zpět do peřin. Rychlým pohybem prstů si pročesala potem zmáčené vlasy. K čertu se vším. Už ani v noci se pořádně nevyspí. Oklepala se nad představou armády černovlasých počůraných dětiček běžících k její posteli.

Chvíli ležela bez pohnutí, ale pak rozsvítila lampičku a vstala. Podlaha ji zastudila na chodidlech a ona se znovu ušklíbla nad tím snem. Alkohol. Potřebuje alkohol. Matně si vzpomínala na whisky, kterou si Sirius schoval za knihy s rodokmeny čistokrevných rodin. Vrána k vráně sedá, čistý čistého si hledá. Promnula si oči a párkrát polkla, aby zahnala pachuť v ústech. Bez úspěchu. Ale však ony se ty bakterie vydezinfikují.

Zamířila ke knihovně. Vždyť co jiného by si ona, čistokrevná čarodějka, zasloužila jiného než čistý alkohol?

Potichu otevřela dveře do knihovny a nasála vůni starého papíru. Pomalu vešla dovnitř a ruku zastavila těsně před vypínačem. Párkrát zamrkala a snažila se zaostřit na křeslo umístěné vedle psacího stolu. Její oči přivykaly tmě a ona pomalu rozeznávala černovlasou postavu podivně zhroucenou v křesle.

Skvěle, raději bude spát v knihovně než vedle ní. Nevěřícně zakroutila hlavou. Pohledem zavadila o vyhrnutou košili. Odvrátila pohled, ale za necelou sekundu už zírala na to stejné místo.

Vůbec nevypadal špatně. Vlastně vypadal opravdu dobře. Přejela pohledem celé tělo a na chvíli se zarazila na ostře řezané čelisti.

Jen malinko povyhrnout tu košili, a pak...

"Sakra, na co to myslíš, ty náno pitomá?!" zanadávala si potichu a doufala, že ji to přivede na jiné myšlenky. Marně. Zhnuseně protočila oči v sloup a vydala se hledat whisky. Co nejopatrněji se protáhla kolem křesla, a ihned poté málem padla k zemi, protože kopla do jakéhosi skleněného předmětu. Sebrala to ze země a proti oknu se podívala, co to je za krám. Prázdná lahev whisky. Skvěle. Očividně měli stejný nápad. Hodila láhev na druhé křeslo a odkráčela pryč. Naschvál ještě dupala patami, aby se zvuk jejích kroků pořádně nesl ztichlou knihovnou. Těsně před dveřmi se zastavila a krátce pohlédla směrem k Siriusovi. Nepohnul se ani o milimetr. Naštvaně za sebou práskla pravým křídlem dveří. Ale ani to nevyvolalo žádnou reakci.


"Dobré ráno," zahalekal Sirius a posadil se na kuchyňskou židli.

"Dobré," zvedla Tiffany oči od Denního Věštce a pohlédla na něj přes špičky svých bot. Po kocovině ani stopy.

"Ehm...nemohla bys dát ty nohy pryč ze stolu?"

"Ne."

"Proč?"

"Považuji to za jediný způsob, jak tě donutit, aby sis všiml, že mám nové boty," odvětila a potáhla z cigarety. Když už sis nevšiml toho, že jsem vybílila půlku našeho trezoru v bance...

"Ty kouříš?" nadzvedl obočí a zhoupl se na židli.

"Jo, někde jsem četla, že to může vést až k neplodnosti, tak jsem se pořádně zásobila."

"Tiff?"

"A NEŘÍKEJ MI TIFF!" zprudka shodila nohy ze stolu a típla cigaretu o nohu židle.

"Máš krámy nebo co? Co ti zas přelítlo přes nos?" rozhodil bezmocně rukama.

"Ty! Ty! A zase a jenom ty! Myslíš si, že nevím o tom tvém nočním opíjení v knihovně?" bojovně vystrčila bradu a založila si ruce na prsou. Sledovala Siriusův pohled upřený na rýhu mezi prsy, kterou tímto vzpurným gestem vytvořila. S odfrknutím práskla dlaněmi o stůl.

"Cos dělala v noci v knihovně? Teda...cos vůbec dělala V KNIHOVNĚ?" zamrkal a naklonil hlavu na stranu.

"Já...já...nemohla jsem spát, tak jsem si šla pro nějakou knihu o obranných kouzlech! Ale jediné, co jsem našla, byl můj manžel ožralý s dovolením jako prase!" zaklepala pěstěnými nehty o stůl.

"Já myslel, že si do svých životů budeme zasahovat jen minimálně. Tak jsi to přece chtěla," usmál se na ni.

"No samozřejmě, ale tohle je..tohle je prostě...PONIŽUJÍCÍ!" zaskřípala zuby.

"Ponižující? Co je pro tebe ponižující?"

"Například to, že můj manžel radši po nocích osamoceně chlastá v knihovně, místo abys spal se svojí manželkou v ložnici! TOHLE je ponižující!" vydechla.

"Definuj "spal se svojí manželkou"," přiostřil Sirius tón svého hlasu.

"Já ti nemusím vůbec nic definovat!"

"Protože já jsem si teda nevšiml, že by se mnou moje MANŽELKA vůbec někdy SPALA!" zavrčel.

"Dohodli jsme se přece, že..."

"DOHODLI? No tohle se mi snad zdá!" nevěřícně se na ni podíval.

"Ano, dohodli jsme se, že nechceme děti," vyštěkla.

"O tohle bych se fakt nebál, když vidím ty desítky kartonů cigaret, které sis sem nanosila. Garantuji ti neplodnost do týdne!" vstal ze židle a naklonil se přes stůl.

"Ale přesně na tomhle jsme se dohodli!" zopakovala Tiffany.

"Sex a děti jsou něco naprosto jiného, má milovaná ženuško. Ale pokud jsi tohle ještě nezjistila, tak snad ani nemá cenu tuhle debatu vést!" posměšně se ušklíbl.

"Tak fajn!"

"No tak fajn!"

Tiff co nejelegantněji vstala ze židle a šla si zapálit další cigaretu.

"Nechám ti přivézt další postel do knihovny, když to tam máš tak rád," vdechla cigaretový kouř a vyfoukla jej Siriusovi do tváře.

"A chci svoji šatní skříň!" odsekl.

"Máš ji mít! Ať ti dobře slouží!" ironicky se pousmála, ale vevnitř jí bylo, jako by ji někdo kopal do žaludku.

"A v kuchyni se budeme střídat. Nerad bych se díval na tvůj věčně kyselý obličej," pokračoval.

"Jak si přeješ," ležérně pokrčila rameny a snažila se zahnat ten svíravý pocit uvnitř. Ale ona přece nemá důvod se takhle cítit. Vždyť přesně tohle chtěla!

"A co se těch dětí týče..."

"Neměj obavy, v životě by mě ani nenapadlo se tě dotknout!" prohlásila a zadkem se opřela o stůl.

"Á! Slečna ledová královna!" štěkavě se rozesmál.

Sjela ho znechuceným pohledem.

"Tak když jsem ti tak odporný, tak proč mě nezastavíš, když dělám tohle..."

Došel k ní a přitiskl ji blíž ke stolu.

"A tohle."

Přejel jí rty po krku, až jí naskočila husí kůže.

"Nebo snad tohle."

Zajel jí rukou pod triko. Tiffany zavřela oči a její tělo se přitisklo k jeho břichu.

"Jenže na tohle si nech zajít chuť, protože si můžeš být jistá, že bych na tebe nikdy nesáhl, kdyby mě k tomu okolnosti nedonutily."

Odtáhl se od ní a s pohledem upřeným přímo před sebe vypochodoval z místnosti. Tiff sebou jen trhla při prásknutí vchodových dveří.

"Ty zmetku," zašeptala do ticha a poraženě zavřela oči.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ovečka Ovečka | Web | 6. prosince 2011 v 15:06 | Reagovat

Ten začátek byl vskutku perfektní! XD XD XD

2 Ezlo Ezlo | 6. prosince 2011 v 17:27 | Reagovat

Ojojoj....dokonalé manželství se hroutí...ehh...ono vlastně dokonalé nebylo nikdy....mno, jenom detail. Každopádně se těším, jak Siriusovi Tiffany zavaří 3:-) 3:-) Muhehehe......

3 Ilia Ilia | 6. prosince 2011 v 17:29 | Reagovat

Whoa, Sirius to Tiff(any) pekelně nandal- do sebe, do sebe, do sebe!!! Těším se na další kapitolku :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

4 gigi gigi | Web | 6. prosince 2011 v 23:08 | Reagovat

Ty vole! :D parádní kapitola...holka, jak ty to děláš, že to má vždy tak dobrý spád? No,moc se mi to líbilo!!! Jen tak dál :)

5 anonym anonym | 11. prosince 2011 v 13:21 | Reagovat

Cigára byli nejlepší....moc se těším na další kapču :D :D

6 Fanynka12 Fanynka12 | 11. prosince 2011 v 22:08 | Reagovat

To si přímo říká o to, aby se Tiff Siriusovi pomstila něčím podobným :-). Krásná kapitolka a moc se těším na další :-) ;-)

7 evi evi | Web | 13. prosince 2011 v 19:16 | Reagovat

Tak tohle je fakt vypečené manželství:D I když na začátku jsem se až lekla, kam jsme se to posunuli - no, ještěže to (aspoň zatím:-D) byl jenom sen... A souhlasím s gigi, má to vážně dobrý spád, i když si hrdinka, jak sama Agnes říká, občas vnitřně fňukne:D

8 Šílenej Šílenej | Web | 15. prosince 2011 v 10:02 | Reagovat

*hodně vychlámanejch smajlů* nádherně si to nandali :D ale ta noční můra, gr, to by mě asi kleplo!

9 Maysie Maysie | 27. listopadu 2012 v 21:19 | Reagovat

Chudinka :D Dobře jí navnadil... však Siri umí dobře :) Má co chtěla, doufám, že se to zlepší :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama