I'm in England two months.

24. listopadu 2011 v 14:44 | Hope |  my life in England
And I will fly to Czech Republic for less than three weeks. HURRAY!


Netuším, jestli jsem nadpis a to, co je nad perexem napsala správně, ale vem to čert. Záleží totiž na obsahu článku, right? =o)

Ok, nadpis není úplně přesný, protože v neděli to bylo osm týdnů, co jsem tady. ;o)

A stále mám z pobytu tady rozporuplné pocity. Když už si říkám, že je všechno skvělé, tak se stane něco podobného jako minulé pondělí a já se hroutím. Navíc teď využívám svou poslední šanci a tak moc se bojím, že ji promarním. Mám pocit, jakoby mi příležitost proklouzávala mezi prsty a nevím, co s tím. =o(

Možná bych měla alespoň trochu přiblížit, co se stalo, že? Prostě když jsem otevírala dveře taxíku a snažila tam dát autosedák pro mladší z holek, tak ta mi utekla. Běžela fakt rychle a já se rozběhla za ní a bylo to na chodníku, jenže stačilo málo a ona mohla vběhnout na silnici, kde ji mohlo srazit auto. =o( To ale není to nejhorší. Večer jsem pak dostala hrozně vynadáno, že to se stát nesmí a tak. Od Dragany samozřejmě, protože jí to zavolala okamžitě nějaká její známá. Mark a její máma, která mimochodem včera letěla zpátky do Chorvatska, se mě zastávali. Od Dragany se mi dostalo ujištění, že pokud se holkám něco stane, tak mě vlastníma rukama zabije. Mno, nedivila bych se jí.

Taky jsem tenhle týden dvakrát vstávala k mladší z holek. Poprvé ve 4:30, druhý den pak ve 4:34 - to jsem ji vzala k sobě do postele, protože ani jeden z rodičů nebyl doma, tak jsem ani neměla na výběr. Navíc volala mě a ne babičku. Ovšem dneska ráno mi řekla: I don't like you. Tak jsem jí odpověděla, že to vím. Ta starší mi později ale v obýváku řekla: I love you. =o) To potěšilo. =o) Pravda ona mi to říká často. =o)

V neděli jsem s nima byla zase nakupovat a už nikdy víc! Hlídala jsem Katerinu (mladší) a nosila tašky, takže ne, nebudu s nima už víc jezdit nakupovat, fakt ne! Tohle bylo do třetice všeho dobrého a zlého. Celé odpoledne fuč a nic jsem z toho neměla. Taky jsem o víkendu nehlídala holky jenom do jedenácti nebo teda hlídala, ale pak jsem ještě dělala milión dalších věcí. Třeba vařila a ne jenom jedno jídlo. Byla toho spousta a trvalo mi to dlouho. =o(

Mno, to je jedno. Přejdu k té veselejší věci. =o) 11.12.2011 letím do Prahy! YEAH! V Praze mimochodem budu pět minut před půlnocí, pokud všechno půjde dobře. =o) Na letišti by na mě měla čekat Nel, ale kdo ví, jestli bude. =o) První vlak k taťkovi mi totiž jede někdy v pět ráno. Ale já stejně možná pojedu ještě na pár dní do Budějic, takže… =oD A možná ještě do Opavy, ale to není vůbec jisté, mno. Ještě potřebuju zajít k doktorům a kadeřnici a nevím, co všechno ještě. Bude to náročné, ale strašně moc se těším, že odsud vypadnu. =o) Jo, já vám neřekla, proč letím do ČR! Jsem to ale trumpeta. =oD Rodinka letí do Mexika! A já vím, že se sem nebudu chtít vrátit, ale budu muset, minimálně na pár dní. Detail.

Teď z jiného soudku. Strašně moc se omlouvám, že jsem ještě stále nedopsala epilog k Poutům, ale na to dojde, nebojte. Snad dneska večer, uvidím, jak moc budu unavená. A taky doufám, že se těšíte na Agnesky kapitolu, protože to, co zatím má je vážně moc dobré. =o) Máte se na co těšit. ;o)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 evi evi | Web | 24. listopadu 2011 v 16:43 | Reagovat

Tak si od rodinky aspoň oddychneš a svojí vlastní si užiješ:-) Moc ti to přeju:-)

2 Šílenej Šílenej | Web | 24. listopadu 2011 v 17:41 | Reagovat

její máma se tě zastala? WTF? nějakej posun vesmíru či co?

3 Polgara Polgara | Web | 24. listopadu 2011 v 21:27 | Reagovat

Podle toho, co tu píšeš mi ty dvě holčiny, co máš hlídat přijdou trochu víc rozmazlené. Uznávám, jsou ještě malé, ale i přesto by měli umět poslechnout někoho, kdo je má na starosti.
Hop, ten pobyt v Praze si užij a ať nabereš nové síly a je líp. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama