Listopad 2011

epilog

26. listopadu 2011 v 23:49 | Hope |  Pouta minulosti
radujte se, veselte se, epilog je tady =o) anebo plačte, protože tohle je definitivní tečka za povídkou, kterou jsem milovala a která mi bude neuvěřitelně chybět, i když mám pocit, že epilogem všechno zkazím...
budu ráda za každý komentář a potěší mě i názor na celou povídku ;o)
epilog je věnovám všem, kteří tuhle povídku četli a vydrželi s ní až do posledního řádku...a taky všem, kteří si epilog přečtou...

já vám nevím...

25. listopadu 2011 v 13:07 | Hope |  my life in England
*hluboký povzdech*

I'm in England two months.

24. listopadu 2011 v 14:44 | Hope |  my life in England
And I will fly to Czech Republic for less than three weeks. HURRAY!

1.kapitola

12. listopadu 2011 v 21:22 | Hope |  Could it be love?
Agnesčin prolog se vám podle komentářů celkem líbil...bohužel, ty, kterým se nelíbily vulgarismy, zklamu, neboť Agneska už je taková, tak si na ně nejspíš budete muset zvyknout, mno...
tentokrát přináším kapitolu napsanou mnou, Agi se líbí a já ráda tvrdím, že je to něco, co se od mého předchozího psaní celkem liší, ale posudně sami =o)
ano, kapitola tady je proto, že já jsem zatím nebyla schopna dopsat epilog k Poutům, za což se omlouvám, ale nebojte, dočkáte se ho, i když netuším kdy, protože jsem nemocná, opět...nebo ještě, ale detail =o)
užijte si čtení a věřte, že komentáře potěší ;o)

prolog

3. listopadu 2011 v 0:12 | Agnes |  Could it be love?
Agnes: Tak, protože tyto řádky píšu ještě předtím, než vás Hope informovala o našem společném projektu...který jsme samozřejmě vymyslely obě dohromady a vůbec to nebylo tak, že bych si jednou v noci četla texty Hopiných povídek a jedna z nich mě prostě bodla do očí. Ne, nebodla mě do očí proto, že nemám ráda anglické názvy...jen se mi prostě líbila i přes svůj obvyklý a prvoplánový námět. A tak jsem si říkala: "Sakra! Tohle by bylo fakt dobré, kdybychom to psaly společně!"
Protože pravda je taková, že Hope tzv. dělá postavy hodnými...já z nich dělám psychopatické svině. Tudíž tu budeme mít aristokratickou Tiffany, která má své dobré (a samozřejmě špatné - bez těch by to zkrátka nešlo) dny. Jak už jsem zmínila, dělám z postav ty špatné...ty mrchy...z toho vyplývá, že jsem jednou z těch HP autorek, které před pár let psaly, kvůli nedostatku času (a protože jim jejich styl psaní zevšedněl) s tím sekly...a teď mají druhou mízu. Kdybych byla normální, tak bych se vrhla na originální tvorbu. Ale já normální nikdy nebyla, a popravdě se mi stýská po většině autorek ze světa HP, které jsem znala. Ach, vlastně jsem zjistila, že už jich 90% také skončilo. Musím je uvítat mezi HP-mumiemi...
Ale abych to zkrátila, protože jsem už zase udělala tu pitomou věc, že jsem napsala desítky slov o ho...ničem. Píšu s Hope povídku, nejspíš jí to budu kazit, dokud se zase nedostanu do formy.
...a ne, že mě, vy jedni kritici, hned rozcupujete na kousky! :D
...ještě malý dodateček..pravděpodobně mi bude chvilku trvat, než si zase osvojím pravidla pravopisu, takže buďte shovívaví...hlavně k těm prokletým čárkám..."Ehm, Hope?...Podělíš se o bettouše?"

Hope: rozhodla jsem se, že zveřejním prolog ke společné povídce s Agneskou, která mi dala svolení, jelikož toto je její dílko a ona ještě nemá nový blog, ale až ho mít bude, tak se to stoprocentně dozvíte ;o) a mimchodem, záleží pouze na vás, kdy tady bude 1.kapitola, kterou jsem psala já =o) ano, ano, čtete dobře, psala ;o) jinak vám musím říct, že tenhle prolog se mi strašně líbí a jistě i vy uznáte, že já bych nic takového napsat nedokázala ;o)

úterý 1.11.2011

2. listopadu 2011 v 14:54 | Hope |  my life in England
den, na který budu vzpomínat hodně dlouho a rozhodně to nebude v dobrém... =o(

so...

1. listopadu 2011 v 0:23 | Hope |  my life in England
...na anglické názvy článků si budete muset zvyknout =o)