jen tak mimochodem...

28. září 2011 v 23:16 | Hope |  my life in England
...ti, kteří mají můj facebook už to ví a ti, kteří nemají se to teď dozví ;o)Od pondělí jsem v Anglii.
Tímhle by teoreticky mohl skončit článek, ale neskončí, i když nemyslím, že by byl nějak dlouhý, protože jsem utahaná jako kotě. Opět!
Takže...V neděli po čtvrté hodině, když jsem vyrážela s taťkou a Terezkou na fotbal, mi začal zvonit telefon a byla to maminka holek, které hlídám. Po ukončení hovoru jsem myslela, že poletím nejdřív v úterý a ejhle, ono ne! O necelou hodinu později jsem totiý měla další telefonát, v němž jsem souhlasila, že přiletím druhý den v šest ráno. Ovšem to jsem netušila, že budu muset jet do Prahy už v devět večer a celou noc nespat. Ale ok, vyrazila jsem, napsala jsem Nell číslo, protože jsem tušila, že by mi neodpustila, kdybych jí nedala vědět a taky jsem nechtěla být nějakých pět hodin sama v Praze, že. =o) Nakonec jsem ji přemluvila a ona jela se mnou až na letiště. =o)
A tak jsem 26.9.2011 v 6:00 odletěla do Lutonu. Bylo to na druhý pokus sice, ale konečně jsem v Anglii. =o)
Btw. let byl super. =o))) Ano, čtete správně, super! Klidně bych letěla znovu. Možná je to tím, že jsem ve vzduchu usnula, protože jsem byla unavená, možná tím, že nebyly turbulence (nebo jsem je zaspala =oD ) anebo nevím čím, ale opravdu lituju, že jsem neseděla u okna, příště (pokud nějakí bude!) budu moudřejší. ;o) Netvrdím, že jsem se nebála, bála a šíleně! Když jsme jeli na dráhu a taky, když jsme vzlétali, tak jsem si pořád opakovala, že je pod náma zem, i když nebyla. =oD Nebo byla, ale drobet daleko. =oD Taky dosednutá na dráhu bylo nic moc. Pršelo. Když jsme dosedli, tak to byla celkem šupka a ještě začal pilot brzdit a to prostě nebylo úplně košer. Ale jinak v pohodě. ;o)
Další info podám brzy, ale až nebudu tak utahaná. =o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nel-ly nel-ly | Web | 28. září 2011 v 23:19 | Reagovat

a zapomněla jsi dodat, že jsem ti ještě neodpustila, žes mě ve tři ráno na to letiště táhla a já se pak zase musela sama vracet (ano, budeš to mít předhozené ještě dlouho) :D
ach jo... to máš z toho tvýho "mě se spát nechce" :P vidíš?

2 Šílenej Šílenej | Web | 29. září 2011 v 9:56 | Reagovat

tak to je hooooooooooodně hustý! fakt pecka!! a me už normálně začínalo bejt divný, že je nějak dlouho ticho po pěšině, ale co, konečně seš tam, tak se jdeme všichni kolektivně radovat!

3 evi evi | Web | 29. září 2011 v 22:36 | Reagovat

Příště si to okýnko rozhodně vyhádej!:D A prudké brždění hned po dosednutí je v pohodě, to oni dělají často:D Jsem moc ráda, že se ti let vydařil a jdu se mrknout na FB, zda nejsou nějaké podrobnosti...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama