červenám se =o)

20. července 2011 v 1:10 | Hope |  zpověď jedné duše
a můžou za to vaše komentáře k 19.kapitole Pout =o)


Já jsem vám za ty komenty samozřejmě nesmírně vděčná, ale nějak netuším, jak na ně reagovat. =o)
Není to tím, že bych si myslela, že jsem kapitolu napsala špatně, spíš mi dělá problémy přijmout je, protože se mi kapitola psala sama (a mně přijde, že tak na tu chválu prostě nemám nárok). Ono taky není divu, když Pouta společně s Žnp patří mezi mé nejoblíbenější povídky. =o)
Obě povídky jsou pro mě něčím speciální a to i přesto, že v Poutech nepoužívám své vlastní zážitky, tak jako v příběhu o Christine Malfoyové.
Na jednu stranu nechápu oblíbenost Pout, kterou si získali již první kapitolou, protože je to jedna z mnoha povídek a je stejná jako spousta jiných. Ano, je to povídka, kterou, kdybych trochu upravila, bych mohla zasadit do mudlovského světa, to nepopírám a líbí se mi to na ní. =o)
V Poutech nás už nečeká příliš zvratů (ani kapitol =o( ), ale já se s nimi nechci loučit. Gigi, která ví, jak to dopadne, navrhla, abych se neloučila a napsala pokračování - možná ho napíšu, ale spíš jen jako jednorázovku nebo povídku o maximálně pěti kapitolách.
Mimochodem, Pouta minulosti a Život není pohádka si chci po jejich dopsání a celkové kontrole nechat vytisknout a dát do kroužkové vazby, tedy za předpokladu, že na to budu mít, samozřejmě. =o) Klidně bych si to nechala dát do pevné vazby, ale to bych se nejspíš nedoplatila. Mno, to je jedno. =o)
Gigi odpoledne psala, že bych se měla naučit přijímat chválu a nečervenat se, ale když ono to nejde. =o)
Ha, ještě jednu věc mám. Týká se to jednorázovky na přání pro Gigi. Překvapilo mě, že se vám to líbilo. Netvrdím, že to je něco hrozného, ale že bych s tím byla na 100% spokojená, to zase ne, ale co, vy jste čtenáři a vám se to evidentně zamlouvalo. =o)
A nakonec je tu reklama. ;o) Byly pro mě Giginkou napsány dvě povídky. =o) Ta první se jmenuje Jen další oběť...nebo ne? (1.část, 2.část), je o Siriusi Blackovi a Hope Foresterové a je naprosto dokonale romantická. =o) Druhá povídka je "čerstvá" a delší a její název zní Říjen a březen (1.část, 2.část), hlavními hrdiny jsou Draco Malfoy a Leanne Wellsová. =o)
A víc vám k těm povídkám neřeknu, protože vy byste si je pak nepřečetli a Gigince je neokomentovali. ;o)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 20. července 2011 v 9:58 | Reagovat

to nejde, radši už se nevyjadřuju... a to od Gigi si příležitostně přečtu ;-)

2 gigi gigi | Web | 20. července 2011 v 13:38 | Reagovat

Ano,také se nevyjadřuji :D stejně by to nemělo cenu a ty se červenat nepřestaneš :D ...Šílenej, nemusíš spěchat :D ty povídky už nejspíš nikam neutečou :D

3 gigi gigi | Web | 20. července 2011 v 13:39 | Reagovat

Jo a Hopi, díky za reklamu :) myslím, že nás blog ji teď docela potřebuje :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama