Royal Wedding

30. dubna 2011 v 1:28 | Hope |  ostatní

nemohla jsem si ji nechat ujít a potřebuju se o to s někým podělit ;o)


Celý týden jsem sledovala tn.cz, novinky.cz a ostatní servery, kde se psalo o svatbě Williama a Kate. Proč? Sama nevím. Ale když jsem se dozvěděla, že bude možné ji sledovat online, tak jsem neváhala ani vteřinu. Všem i sobě jsem tvrdila, že se budu dívat jenom proto, abych viděla Catherininy šaty, oděvní škola se nezapře =o), ale jestli to byl jediný důvod, to nedokážu říct.
Jo, já vím, že kvůli šatům bych nemusela vstávat a nervovat se nad tím, že mi přímý přenos neustále vypadává (nakonec jsem na to vyzrála ;o) Chromem a YT, kde to sice bylo bez českého komentáře, ale ten jsem k obřadu nepotřebovala a pak už jel český přímý přenos normálně =o)), protože fotky šatů byly na netu všude. =o)
Já nevím, prostě jsem chtěla vědět, jaká bude svatba Dianina nejstaršího syna. Před několika lety, bylo to ještě před její smrtí, jsem v televizi viděla, jak záznam ze svatby Charlese a Diany, tak jakýsi životopisný film, který byl na dva díly, název si nepamatuju, možná to bylo Diana, královna srdcí, ale jistě to nevím. Ten film jsem měla opravdu ráda, a když Diana zemřela, bylo mi z toho hrozně, to si pamatuju, i když mi tehdy bylo čerstvě osm. Možná to bylo způsobeno tím, že jsem měla na začátku roku nehodu já, kdo ví. To je koneckonců úplně jedno. Prostě jsem měla ráda Dianu, její smrt mě zasáhla a tečka.
To jsem trochu odbočila, ale nevadí. Vrátím se k šatům nevěsty, protože byly krásné, to se nedá popřít. Byly jednoduché (vždycky jsem věděla, že platí v jednoduchosti je krása ;o)), měly vlečku, neměly nijak extra širokou a nadýchanou sukni, jednoduše byly dokonalé. =o) Je ovšem pravda, že se mi možná o trochu víc líbily šaty nevěstiny mladší sestry. Ty šaty nemůže mít kde kdo, na ně musí mít člověk postavu a Philippě to v nich vážně slušelo. =o)
Ženy měly povinný klobouk a u některých jsem nestačila žasnout. Chápu, že byly pojaty hodně moderně, ale u některých jsem opravdu nestačila zírat. Mno, detail.
Když William nasazoval Kate prsten, tak jsem se nemohla nesmát, nešlo mu to, mno. =o) To holt dostatečně nenacvičili, ale dělalo to tu jejich svatbu tak nějak víc reálnou. Jasně, ona byla, proběhla, ale mně to třeba občas přišlo neskutečné. Třeba to, že měli na více než sto stránkách napsáno, jak bude svatba vteřinu po vteřině probíhat. Chápu to nebo se alespoň snažím to pochopit. Svatba v královské rodině musí být zorganizována do nejmenších detailů, všechno musí být perfektní, ale i tak. Mně jako obyčejnému smrtelníkovi to přijde nepředstavitelné.
Pak tam byl polibek na balkóně. Mnooo…nadchlo mě, že byly dva, protože ten první byl takový rychlý, nesmělý, řekla bych, a odfláknutý. Druhý byl mnohem hezčí, spontánnější. =o)
To už by ke svatbě mohlo stačit, ne? =o)
Mno, já osobně doufám, že jejich manželství bude šťastné a všechno skončí jako v pohádce, tím dobře známým a žili spolu šťastně až do smrti. Určitě by si to zasloužili. =o)
Když jsem nad tím tak přemýšlela, tak mě něco napadlo. Ve čtvrtek jsem se dívala na dokument William, Kate a osm královských svateb a tam byly čtyři svatby, které "končily" polibkem na balkoně Buckinghemského paláce, jenže jenom jedno manželství vydrželo dodnes. Možná to prolomí zrovna vévoda a vévodkyně z Cambridge, když se políbili dvakrát. ;o) Taky je možná dobře, že prince William nemá prsten, stejně jako jeho dědeček princ Philip. Mno, já každopádně budu sledovat každou novinku o nich. =o)
A abych nezapomněla, v pátek od 20:00 jsem viděla film William a Kate. Občas mi ten film přišel hodně trapný. Mou romantickou duši samozřejmě ten film uspokojil, ale za těch 81 milionů podle mě nestál. Jistě, obsazení prince Williama a Kate Middletonové bylo dobré. Filmový William vypadal opravdu dobře. Jenže u takovýchhle filmů by podle mě mělo jít o to, aby v nich bylo co nejvíc pravdy a ne o to, aby se herci líbili. Mno, já ostatně doufám, že jednou se dočkáme filmu, který bude pravdivě popisovat, jak se William a Kate seznámili, že jednoho dne nějakému publicistovi, spisovateli, režisérovi řeknou, jak to všechno bylo a pak z toho bude trhák. Mno, můžu jenom doufat, nic jiného mi nezbývá, bohužel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 30. dubna 2011 v 10:06 | Reagovat

sice absolutně netušim, proč z toho všichni dělaj takovou vědu, no ale budiž, jediný v co doufám je, že teď už budou mít pokoj jak ti dva, tak my :D

2 marlex marlex | 30. dubna 2011 v 19:28 | Reagovat

[1]: JJ je to strašně nafouklá mýdlová bublina. Jejda princ si bere holku z vidlákova. A přitom je to jeho sestřenice, ale naštěstí z pátého kolene. :-(

3 evi evi | 2. května 2011 v 15:06 | Reagovat

Vzpomínám si, že mě tehdy Dianina smrt taky docela vzala, ona byla taková osobnost, kterou člověk nemohl mít nerad. Z téhle svatby jsem viděla jen pár fotek, ale nevěstiny šaty mi přišly vážně dobré - na pohled jednoduchá sukně a přitom s tak promyšlenými sklady látky, žádná veledlouhá vlečka jako měla Diana, jen docela decentní, a pěkný krajkový kabátek, který tomu dodal tak akorát romantiky. Pobavilo mě, že prý někdo odečetl Williamovi ze rtů, jak šeptá v kostele bratrovi "A to jsme chtěli mít jen takovou malou svatbu":D

4 Snowy Snowy | Web | 2. května 2011 v 21:10 | Reagovat

Jo, tak ja jsem si tu romantiku moc neuzila, protoze jsem ji sledovala s mymi naprosto neromantickymi kamaradkami, ktere celou svatbu, nevestu a zenicha zkritizovali, plus byly nastvane, ze jsou tou svatbou Francouzi tak posedli, ze je ve vsech zpravach a ony se nemuzou podivat na pocasi:D

5 Hope Hope | Web | 2. května 2011 v 22:17 | Reagovat

evi, mno, to mě taky pobavilo :-D akorát to bylo k otciKate ;o) já jsem četla i všechno přepsané a oni se pořád ptali Kate, jestli je v pořádku...žádná jiná vtioná poznámka než ta s tou malou svatbou už tam nebyla =o)

Snowy, teda, to je chyba...já to sledovala a byla jsem tu sama, takže jsem si to snad ani víc užít nemohla =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama