mimo jiné i pocit viny

13. února 2011 v 0:06 | Hope |  zpověď jedné duše
avatar
tenhle článek tady měl být už minulý pátek, ale nějak jsem neměla náladu, navíc jsem potřebovala nechat uklidnit své emoce...

mimochodem, dneska (vlastně už včera =o) ) má Terezka dva roky, což je informace pro všechny z vás nepodstatná, ale já si to nemůžu odpustit =o)


Začnu tím, co se stalo minulý pátek. Mno, přišel mi rozsudek od soudu z Plzně. Jedná se o určení výživného s taťkou. Výživné mi zvýšili, sice ne o nějak závratnou částku, ale zvýšili a já se nemůžu ubránit pocitu viny. Prostě obírám taťku o peníze, i když vím, že je potřebuju, to vážně vím, ale nějak je to k ničemu. Mno, detail. Za týden ze mě ten největší pocit viny trochu opadl, takže se nerozepisuju tak, jak bych se rozepsala minulý pátek.
oddělovač
Pak je tady to, že jsem na facebooku zrušila stránku k blogu. Poslední kapkou byly tři komentaře od vy-víte-koho, které najdete vyfocené tady.
oddělovač
Dále tady mám komentáře k tomuto článku od uživatele :D.
komenty
Ráda bych se k nim vyjádřila.
Nemá smysl blokovat jakoukoliv IP adresu, vzhledem k tomu, že to tady ani nefunguje, ale není problém jednotlivé komenty smazat, ovšem to já neudělám.
Pobavilo mě, opravdu velice, že já obtěžuji tohoto uživatele. Většinou na jeho komentáře a blbé kecy nereaguju, takže se o jeho obtěžování dalo polemizovat!
Já nebudu obhajovat zrušení svého účtu na PP, to jsem udělala již tady.
Ano, známkování na lidech jsem si opravdu zrušila, ale to mělo svůj důvod. On totiž uživatel :D psal spoustě neznámých lidí, aby mi dávali pětky. Vysvětloval to tím, že jde o jakousi sázku, kterou vyhraje ten člověk, co dostane nejvíce pětek a myslel si, že ho všichni poslechnout a já se to nedozvím. K jeho smůle mi to jedna uživatelka napsala a tak jsem si hodnocení zrušila. Vím, že nejsem krásná, ba ani hezká, ale tohle si líbit nenechám! Smířila jsem se vždy s pětkou, dokud se tam nezačalo denodenně objevovat pětek minimálně deset.
Markétě si už nikdy víc stěžovat nebudu, protože to mělo za následek toto. Z toho jsem se opravdu poučila, i když ona tvrdí, že mu nic neřekla, nevěřím jí, tak jako ona nevěří mně!
Taky je pravda, že jsem přála bratránkovi k narozeninám a jediné mé přání se mu nelíbilo. Zamrzelo mě to, strašně moc. Možná taky proto, že jsem si toho všimla až díky komentáři uživatele :D.
Já vím, že jsem přišla o rodinu a hlavně u některých rodinných příslušníků mě to mrzí, i když oni si to ani neuvědomují. =o(
oddělovač
Pak tady mám vzkazy z fb, které mi přišly, ale pouze jsem je zkopírovala a nefotila.

Marcelka Bavící 05 únor v 17:32 Nahlásit
Stále je více možností kde sdělit pravdu!!!!!!!!!! Na těchto stránkách se již pracuje a docela mě potěšili i nové informace ze soukromí :DDDDD

Eva Hope Kratochvílová 05 únor v 17:35
tak to mi pak nezapomeň poslat odkaz, ať jsou vůbec k nečemu, protože o to tady přece jde! já dokonce odkaz dám na viditelné místo na blog, když ti o to tak jde!

Marcelka Bavící 05 únor v 18:33 Nahlásit
To nech laskavě na mě:DD A radím Ti dobře přestan mě vyhrožovat, protože já můžu psát komentáře kam chci, když je to tam povoleno a tím pádem dotyčný s tím souhlasí takže si nějak špatně informována a jestli si myslíš, že o někom jako si Ty hledám informace, tak se pleteš a že to, tak není na to mám svědky a když už jsme u toho, tak by si se možná divila od koho všeho jisté informace vím aniž bych chtěl, protože někdo jako Ty je nám ukradený!!!!!!!!!!!!!! :D A nejlíp uděláš, když nebudeš druhým vyhrožovat a sama si své problémy na úřadech vyřešíš kterých máš víc než dost!!!!! Tak žij štastně jako někdo juchíííííí :DDDD

Myslím, že je všem jasné, kdo se pod jmény Marcelka Bavící, Tomáš Merkl, :D atd. skrývá. Na poslední vzkaz od Marcelky Bavící jsem neodepsala, vzhledem k tomu, že profil byl v té chvíli již smazán nebo pro mě zablokován, nevím.
oddělovač
A teď něco k tomu, co mě čeká a jak mi je.
Příští týden mě čekají čtyři zkoušky. V pondělí dvě, v úterý jednu a v pátek taky. Mno, bude to zajímavé.
Dneska je mi nějak špatně. Nevím, jestli je to tím, že jsem včera měla cibuli v hamburgeru, který mi koupila kamarádka a já ho snědla na tři dny prázdný žaludek anebo proto, že jsem prostě dlouho nic nejedla a kdo ví, jak dlouho to ještě bude trvat. Ale já to zvládnu. Uklidňuju se tím, že děti v Africe jsou na tom hůř, daleko hůř.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 evi evi | Web | 16. února 2011 v 12:31 | Reagovat

Páni, už dva roky, vždyť je to jako včera, když jsi psala, že se Terezka narodila! A zkoušky, znamená to tedy, že pokračuješ ve studiu? To zní fajn:-) Drž se!

2 Hope Hope | Web | 16. února 2011 v 15:09 | Reagovat

evi, zatím ve studiu pokračuju =o)

3 Denisa Denisa | Web | 16. února 2011 v 18:32 | Reagovat

aha, tak to je mi tě taky líto...ach jo...proč to ty lidi baví, nemají nic jinýho na práci a to je ubohý

4 Denisa Denisa | Web | 16. února 2011 v 18:36 | Reagovat

jj dojde, máš naprostou pravdu

5 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 17. února 2011 v 16:42 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama